Dary od ludzi. Polecają – Charaktery

Przegląd

„Starałam się wyrazić i przekazać nadzieję, że bez względu na osobistą traumę i trudne okoliczności zewnętrzne, możemy odnaleźć spokój i właściwe dla siebie miejsce w świecie – bo to my jesteśmy autorami własnego życia. Mam nadzieję, że moje doświadczenia przydadzą się Państwu, a także – pozwolą na chwilę dobrej refleksji.” (Hanna Hamer)

Niezwykła, bardzo osobista kompozycja historii o ludziach, których codziennie spotykamy na naszych drogach – pogodnych, smutnych, otwartych, skrytych. Są to opowieści i wyznania, swego rodzaju prezenty jakie Hanna Hamer otrzymywała przez niemal całe życie. Te dary wciąż inspirują, są impulsami do zmiany, do rozwoju, do odkrywania prawidłowości rządzących międzyludzkimi relacjami. „ Dary od ludzi” to także, rzetelna wiedza z zakresu komunikacji międzyludzkiej,to propozycje technik asertywnych i myślenia twórczego, pomocnych w rozwiązywaniu problemów, a także ćwiczenia antystresowo – relaksacyjne.

http://sklep.charaktery.eu/dary-od-ludzi-hanna-hamer.html 

Lektura dostępna w naszej e-księgarni, w nowej wakacyjnej cenie. 25% rabatu mają wszystkie pozycje wydawnictwa Charaktery podczas wakacji. Polecają – Charaktery.

dary od ludzi

http://sklep.charaktery.eu/

Kategorie: Literatura
Tagi: Charaktery

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.