Wydawnictwo Charaktery poleca, interesująca książkę z serii „ Oblicza”, Hanny Hamer pt. : „Dary od ludzi”.

Przegląd

dary od ludzi

http://sklep.charaktery.eu/dary-od-ludzi-hanna-hamer.html

 

„Starałam się wyrazić i przekazać nadzieję, że bez względu na osobistą traumę i trudne okoliczności zewnętrzne, możemy odnaleźć spokój i właściwe dla siebie miejsce w świecie – bo to my jesteśmy autorami własnego życia. Mam nadzieję, że moje doświadczenia przydadzą się Państwu, a także – pozwolą na chwilę dobrej refleksji.” (Hanna Hamer)

 

Niezwykła, bardzo osobista kompozycja historii o ludziach, których codziennie spotykamy na naszych drogach – pogodnych, smutnych, otwartych, skrytych… Ich opowieści i wyznania to prezenty, jakie Hanna Hamer otrzymywała przez niemal całe życie. Te dary wciąż inspirują, są impulsami do zmiany, do rozwoju, do odkrywania prawidłowości rządzących międzyludzkimi relacjami.

„Dary od ludzi”, to także rzetelna wiedza z zakresu komunikacji międzyludzkiej, propozycje technik asertywnych i myślenia twórczego, pomocnych w rozwiązywaniu problemów, oraz ćwiczenia antystresowo-relaksacyjne.

Na stronach „Darów od ludzi” Hanny Hamer czytelnicy odkryją m. in.:

– szczere i wzruszające zwierzenia kobiety, która mimo wielu przeciwności wspięła się na szczyt stając się osobą znaną, cenioną i poważaną w świecie nauki

– jasne drogowskazy do zrozumienia siebie i innych, bazujące na obserwacjach naukowych

– przekonujące dowody, że zmiana ku lepszemu zawsze jest możliwa, jeżeli tylko wystarczająco mocno jej pragniemy

– rzetelną wiedzę z zakresu rozwoju komunikacji międzyludzkiej, propozycje technik asertywnych i myślenia twórczego, pomocnych w rozwiązywaniu problemów, oraz ćwiczenia antystresowo-relaksacyjne

– narrację osoby szczęśliwej, spełnionej i zadowolonej z życia

Książkę można zakupić w naszym sklepie internetowym.

 

http://sklep.charaktery.eu/

Kategorie: Literatura
Tagi: Charaktery

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.