Magiczny pościg nabiera rozpędu

Przegląd

iuvi_przyciete

Magiczny pościg nabiera rozpędu

W Bezkresji wreszcie zapanował pokój. Trojgu przyjaciołom – Aldwynowi, Skylar i Gilbertowi – udało się pokonać nikczemną Paksaharę. Teraz Rada organizuje przyjęcie urodzinowe dla królowej Loranelli. Monarchini pada jednak ofiarą okrutnej klątwy, a chowańce stają się głównymi podejrzanymi. Magiczna spirala wydarzeń nabiera rozpędu.
„Pałac snów” to czwarty i zarazem ostatni tom serii „Chowańce”, baśni fantasy przeznaczonej dla najmłodszych fanów tego gatunku. Saga palac_snow_okladka.indd„Chowańce” uczy najistotniejszych życiowych postaw wpływając na właściwy rozwój dziecka. Przeznaczona jest zarówno do czytania przez rodziców swoim pociechom, jak i stawiania pierwszych samodzielnych kroków czytelniczych.
Aldwyn, Skylar i Gilbert, o włos unikając wtrącenia do pałacowych lochów, wyruszają w podróż pełną emocjonujących przygód, by dowieść swej niewinności i lojalności wobec królowej, a przede wszystkim, aby zdobyć antidotum dla władczyni Loranelli. Misja skrzyżuje ich ścieżki z dawnymi przyjaciółmi i odwiecznymi wrogami oraz zawiedzie przez dalekie pola Bezkresji aż do pełnej magii Krainy Snów. Nic nie jest w stanie przygotować bohaterów na czekające ich tajemnice i czyhające niebezpieczeństwa.
Wartka akcja, błyskotliwy humor, pomysłowe zaklęcia i wielka przyjaźń, a także zagadka, której rozwiązanie wymagać będzie całego sprytu przyjaciół, sprawiają, iż „Pałac Snów” to najbardziej porywająca przygoda, jaką dotąd przeżyły chowańce! Seria „Chowańce” to nie tylko wielka przygoda pełna fantastycznych stworów, niezwykłych roślin i nagłych zwrotów akcji, lecz doskonała pozycja ucząca najmłodszych odpowiednich zachowań w relacjach międzyludzkich jak szczerość, odwaga i lojalność. Pomimo przeciwności losu, niebezpieczeństw i groźnych potworów – dobro zwycięża.
Dane wydawnicze:
Wydawnictwo IUVI | Format: 135 x 205 mm | s. 352 | Seria: Chowańce, IV tom | Cena: 29,90
ISBN 978-83-7966-021-6| Data premiery: 02.06.2016| Wiek 6+
Więcej o serii „Chowańce” na: www.chowance.pl
Więcej informacji o wydawnictwie IUVI: www.iuvi.pl

Patroni medialni:

angorka cartoon network chowance

Tagi: Ateneum, IUVI

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.