hdbook, czyli wysokiej jakości fotoksiążka od Canon

hdbook, czyli wysokiej jakości fotoksiążka od Canon

Przegląd

Firma Canon wprowadziła w Polsce najnowszą platformę do produkcji wysokiej jakości fotoksiążek – hdbook. Dzięki temu klienci będą mogli samodzielnie zaprojektować i zamówić personalizowany album ze zdjęciami.

hdbook_Canon_01

Z jednej strony nasze fotoksiążki wyróżnia doskonała jakość druku, z drugiej – najwyższa precyzja wykonania całej publikacji. To dwa najważniejsze kryteria, które mają ogromne znaczenie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych fotografów. Fotoksiążka to wspaniały sposób na utrwalenie wspomnień, pamiątka niezapomnianych chwil, ale także narzędzie do wykorzystania w profesjonalnej branży foto” – komentuje Adam Młynarczyk, Business Project Manager, Canon Polska.

hdbook_Canon_grafika_przygotowanie

hdbook_Canon_02

Wykorzystując ogromne doświadczenie w zakresie profesjonalnego druku i tworzenia oprogramowania do zaawansowanej edycji fotografii, Canon stworzył intuicyjną aplikację do samodzielnego przygotowania fotoksiążek. Aplikacja łączy zaawansowane zaplecze technologiczne z intuicyjną i łatwą nawigacją. Dzięki temu użytkownik – krok po kroku – zostanie przeprowadzony przez cały proces tworzenia hdbook’a. Aplikację do projektowania fotoksiążek można pobrać za pośrednictwem strony www.cyfrowe.pl/hdbook partnera Canon.

Kategorie: Poligrafia
Tagi: Canon, hdbook

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.