Virtualo dostarcza ebooki do sklepów z Grupy Helion S.A.

Przegląd

Grupa Helion S.A., lider z zakresu literatury informatycznej oraz biznesowej, właściciel sklepów internetowych: Helion.pl, Onepress.pl, Sensus.pl, Bezdroza.pl, Septem.pl oraz Ebookpoint.pl, dzięki współpracy z Virtualo sp. z o.o. poszerza swoją ofertę ebooków i audiobooków.

virtualo_ebooki_Helion
Do grudnia 2015 r. w ofercie księgarni internetowych należących do Grupy Helion S.A. dostępnych było blisko 19 000 ebooków i audiobooków. Od 2016 r. oferta ta powiększyła się o ponad 2 500 tytułów ze 122 wydawnictw (m.in. Insignis, Ossolineum, Multico, Harlequin, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Burda, Albatros, National Geographic). Książki elektroniczne dostarczane są do księgarni przez głównego dystrybutora treści cyfrowych na polskim rynku – Virtualo sp. z o.o.
Nowy rok zaczął się dla nas bardzo owocnie. Dzięki współpracy z Grupą Helion S.A. zasięg treści cyfrowych dostarczanych przez Virtualo sp. z o.o. powiększył się o dodatkowych kilkaset  tysięcy  klientów. Liczymy, że poszerzenie naszej sieci dystrybucji o dodatkowe księgarnie spowoduje dodatkowy wzrost naszej sprzedaży w 2016 r. – mówi Robert Rybski, Prezes Virtualo.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszych sklepów internetowych ebooków i audiobooków od wydawców, z którymi do tej pory nie współpracowaliśmy. Szybkie i sprawne powiększenie oferty było możliwe dzięki współpracy z Virtualo. Mamy już pierwsze zrealizowane zamówienia na produkty z oferty dostarczanej przez naszego partnera i jesteśmy przekonani, że to dopiero początek długotrwałej współpracy, która przyniesie korzyści zarówno Klientom, jak i wydawcom – mówi Grzegorz Schwarz, Dyrektor Marketingu z Grupy Helion S.A. 
Ebooki wprowadzone do sklepów Grupy Helion S.A. w 99% zabezpieczone są wygodnym watermarkiem i dostępne są w najpopularniejszych formatach – EPUB i MOBI.

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.