Sun Chemical podsumowuje targi RemaDays 2016

Przegląd

Sun-Chemical-logo1Setki spotkań z klientami, duże zainteresowanie prezentowanymi produktami, dziesiątki rozpoczętych projektów – tak firma Sun Chemical podsumowuje swój debiut na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays 2016, jakie odbywały się w dniach 16-18 lutego br. w nowym centrum targowym (Warsaw Expo) w Nadarzynie k. Warszawy.

Sun Chemical po raz pierwszy wziął udział w targach RemaDays, które w coraz większym zakresie przyciągają przedstawicieli z branż druku cyfrowego, reklamy i poligrafii – mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy. – Nasze produkty, które promowaliśmy na tej wystawie, skierowane były właśnie do tych sektorów branży poligraficznej, choć nie zabrakło również rozmów na temat wielu innych z naszej bardzo bogatej oferty. Spotkania z klientami są dla nas zawsze ogromną wartością, a jeśli – tak jak miało to miejsce podczas targów RemaDays – dodatkowo owocują nowymi przedsięwzięciami, to można podsumować nasz udział w tej imprezie jako bardzo udany, choć zastrzeżenia budzi organizacja samej imprezy i w tym zakresie targi nieco nas rozczarowały. W tym zakresie organizatorzy mają jeszcze wiele do zrobienia”.
Firma prezentowała tu ofertę wspólnie ze swoimi autoryzowanymi dystrybutorami – firmami Service Call i Zinart.

sun chemical stoisko

Największym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko na targach Rema Days cieszyły się niedawno wprowadzone do oferty Sun Chemical serie o niskim zapachu (ESL Low Odour i Ultima Low Odour). Klienci również byli bardzo zainteresowani naszymi nowymi farbami SunTex TXT i TXD – do druku na tekstyliach”.
Farby sublimacyjne dla tekstyliów znajdują zastosowanie w maszynach wielkoformatowych (m.in. demonstrowane były w pracującej na stoisku targowym). Firma zaprezentowała tu dwie nowe serie: do druku pośredniego, a także bezpośredniego na podłożach PE. Klienci odwiedzający jej stoisko doceniali przede wszystkim fakt, że nie zawierają one lotnych związków organicznych, zapewniają wysoką trwałość przy zastosowaniach zewnętrznych, doskonałą widoczność po obu stronach tkaniny (np. w przypadku flag dwustronnych), a także możliwość prania.

Nie mniejszym zainteresowaniem odwiedzających tegoroczną edycję targów RemaDays cieszyły się prezentowane na stoisku Sun Chemical atramenty, stosowane w wielkoformatowych i superwielkoformatowych ploterach drukujących takich dostawców jak m.in. Roland, Mimaki, Epson, Vutek, Mutoh, Seiko, HP. Są one w pełni kompatybilne z każdą z dedykowanych im maszyn, a receptura na bazie której są produkowane gwarantuje, że ich właściwości fizyczne i walory kolorystyczne nie odbiegają od oryginalnych atramentów typu OEM. Goście firmy – wśród nich już wielu użytkujących te produkty, ale także zupełnie nowi, którzy dopiero przyglądają się tym rozwiązaniom – doceniali przede wszystkim fakt, że gwarantują one niższe koszty i bardziej wydajną produkcję przy zachowaniu doskonałej jakości. PrintinpolandPAI logo

Kategorie: Poligrafia
Tagi: Sun Chemical

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.