Kolejny Wydawca – Księgarz

Kolejny Wydawca – Księgarz

Przegląd

Idąc z duchem czasu, także krakowskie Wydawnictwo Skrzat postanowiło otworzyć własną księgarnię. Księgarnia „Skrzat” usytuowana w Nowej Hucie na osiedlu Niepodległości 3, będzie otwarta 1 marca br.

W ofercie księgarni znajdą się wszystkie dostępne tytuły Wydawnictwa Skrzat, ale także pozycje innych wydawnictw. Księgarnia będzie też sprowadzać książki na zamówienie.

Chcemy na nowo przekonać czytelników z Nowej Huty, że warto obcować z książką w księgarni – w miejscu, gdzie o książkach można porozmawiać, poznać nowości i trendy na rynku wydawniczym, czasem też spotkać autorów, a przy tym znaleźć coś wartościowego w przystępnej cenie – mówi w wywiadzie dla Dziennika Polskiego, Magdalena Kowalska odpowiedzialna za promocję Wydawnictwa Skrzat.

„Skrzat” zachęca mieszkańców Nowej Huty do wpisania na stałe do kalendarza regularnych odwiedzin księgarni. Podczas otwarcia będą sprzedawane książki z bardzo dużymi rabatami. Także później planowane są akcje rabatowe.

Czy to wystarczy aby przyciągnąć klientów? Sukces księgarni zależy w dużej mierze od przemyślanej polityki promocyjnej i działań marketingowych, które jednak nie powinny się opierać wyłącznie na stosowaniu rabatów.

Nowej Księgarni życzymy sukcesu!

 

 

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.