Nie wchodź w moją ciszę – zapowiedź wydawnictwa Psychoskok

Przegląd

nie-wchodz-w-moja-cisze-b-iext30707724

Choć powieść „Nie wchodź w moją ciszę” należałoby zakwalifikować do literatury kobiecej, to warto, by przeczytali ją także mężczyźni. Szczególnie ci, którzy przesadnie poświęcają się karierze zawodowej, niszcząc w ten sposób swoje rodziny lub pozbawiając się szansy na ich zbudowanie.
Chcąc zrozumieć Maję, główną bohaterkę powieści Alicji Masłowskiej – Burnos, koniecznie trzeba mieć opanowaną definicję pracoholizmu.
Tak, wiem, wiem. Jestem po trzydziestce, wchodzę w grupę ryzyka, później może się okazać, że nie mogę mieć dziecka i będę przeżywać największą tragedię w życiu. Mamo, wyluzuj. To nie dla mnie, a na pewno nie teraz. Muszę zająć się w 200 procentach nową pracą.
Na szczęście Maja spotkała na swojej drodze mężczyznę życia i otworzyła swoje serce na rodzącą się miłość. Miłość, która później pozwoliła jej przetrwać wielki, osobisty dramat.
Nie wchodź w moją ciszę” to powieść intergatunkowa. Mamy w niej elementy erotycznego romansu, powieści psychologicznej, kryminału i dramatu. Jednak książka Alicji Masłowskiej – Burnos jest powieścią o dojrzewaniu. Dojrzewaniu do miłości, związku, macierzyństwa i… daru wybaczania.

Tytuł: Nie wchodź w moją ciszę
Autor: Alicja Masłowska–Burnos
wydawca: Psychoskok
data wydania: 21 stycznia 2016
ISBN: 978-83-7900-464-5
liczba stron: 270
kategoria: literatura współczesna
język: polski
Zamów już dziś przed premierą – książka dostępna w Empiku. Zachęcamy.
Cała oferta wydawnicza Psychoskok dostępna w salonach Bonito

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.