Aneta Skarżyński na Targach Dobrej Książki we Wrocławiu

Przegląd

Aneta Skarżyński na Targach Dobrej Książki we Wrocławiu

Tradycyjnie w pierwszej dekadzie grudnia odbędą się 24.Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Czytelnicy powinni wiedzieć, że w trakcie imprezy odbędzie się spotkanie z wszechstronnie uzdolnioną autorką- Anetą Skarżyński.

Aneta Skarżyński odnajduje miejsce dla siebie w takich przestrzeniach jak: śpiew operowy, malarstwo i literatura. Bogate doświadczenia życiowe, wszechstronne zainteresowania i uzdolnienia pozwalają autorce oferować czytelnikom przepełnione humorem, optymizmem i wielobarwnością sytuacji książki. Do tej pory czytelnicy mogli oddawać się lekturze „Wysp Naftalinowych” i „Wysp Paprykarzowych”.

Podczas 24. Wrocławskie Targi Dobrych Książek Aneta Skarżyński będzie promować swoją najnowszą powieść „Wyspy Pieprzowe”, dzięki tej książce wszyscy dorośli czytelnicy, którzy zapomnieli, czym jest prawdziwa radość odkryją ją na nowo.

Plakat Skarżyński

Od 4 do 6 grudnia będziemy mieli tę przyjemność gościć Anetę Skarżyński, autorkę „Wysp Naftalinowych” i „Wysp Paprykarzowych”. Jednocześnie w tym czasie odbędzie się premiera najnowszej, trzeciej już powieści – „Wysp Pieprzowych”. Serdecznie zapraszamy na spotkania z autorką:

4 grudnia (piątek) w godzinach 15:00 – 16:00 w sali A, również od 16:30 -19:00 przy stanowisku wydawnictwa Psychoskok

5 grudnia (sobota) w godzinach 11:00 – 13:00 – stanowisko wydawnictwa

6 grudnia (niedziela) w godzinach 12:30 – 14:00 – stanowisko wydawnictwa, 14:30 – 15:30 w sali A

W związku z promocją książki Wyspy Pieprzowe został przeprowadzony konkurs, w którym do wygrania jest promowana przez autorkę książka – zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie

konkurs

Zapraszamy również na stronę autorki na facebooku:

https://www.facebook.com/skarzynskianeta/timeline

Książki autorki dostępne na

http://bonito.pl/autor/aneta+skarzynski/0

Logo Psychoskok

Polub nas na Facebooku

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.