Ravelo.pl wprowadza nową formę płatności BLIK

Przegląd

Z początkiem listopada klienci sklepu internetowego Ravelo.pl otrzymali możliwość dokonywania płatności poprzez mobilną aplikację BLIK.

Cieszymy się, że wraz z umacnianiem pozycji rynkowej Ravelo stale wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, także w segmencie płatności. Możliwość szybszych i wygodniejszych zakupów przekłada się na zadowolenie naszych klientów, co jest dla nas najistotniejsze – mówi Dorota Bachman, prezes zarządu Ravelo Sp. z o.o.

Aby dokonać zakupu należy wybrać BLIK jako formę płatności, wpisać jednorazowy, sześciocyfrowy kod na komputerze i zaakceptować go na swoim telefonie.

blik3
Ilość transakcji zrealizowanych za pomocą BLIKA w pierwszych dniach po wprowadzeniu usługi pokazuje, że nasi klienci chętnie korzystają z nowoczesnych rozwiązań, także wybierając innowacyjne formy płatności – dodaje Bachman.

Wprowadzeniu nowej usługi w Ravelo.pl towarzyszy kampania informacyjno-promocyjna w internecie, na stronie sklepu oraz na stronach banków obsługujących BLIKA. Klienci korzystający z nowej usługi mogą liczyć na 15% dodatkowego rabatu.

 

Kategorie: Rynek Polski, Wydarzenia
Tagi: Blik, Ravelo

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.