Targi Wydawców Katolickich w Lublinie już po raz 18

Przegląd

Targi_KUL_2015_750_100Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wraz z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim zaprasza wydawców do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Targów Wydawców Katolickich, które odbędą sie w dniach 19-21 listopada. 
Poniżej zamieszczamy zaproszenie ks. Romana Szpakowskiego, Prezesa Zarządu SWK

Szanowni Wydawcy!
Serdecznie zapraszam wydawców do wzięcia udziału w XVIII Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 19 – 21 listopada 2015 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorganizatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.
Tak, jak w ubiegłych latach, Targi będą trwały 3 dni (czwartek, piątek, sobota). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom KUL, a przede wszystkim propozycji Organizatora Ogólnopolskiego Sympozjum Katechetycznego w Lublinie w tym roku ulegają zmianie dni odbywania się TARGÓW WYDAWCÓW KATOLICKICH W LUBLINIE. Targi będą odbywały się w CZWARTEK – PIĄTEK – SOBOTA • 19 – 21 LISTOPADA 2015. Mam nadzieję, że połączenie Targów z Ogólnopolskim Sympozjum Katechetycznym, które jest bardzo znaczącym i dużym wydarzeniem (także pod względem ilości osób uczestniczących) wpłynie na lepszą naszą promocję publikacji i różnorodnych materiałów wydawanych przez nasze Oficyny.
Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak aby program Targów stał się bogaty i atrakcyjny. Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasze Targi bardziej medialne jak i realizujące misję. Chciałbym jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, iż wszystkie spotkania promocyjne, autorskie, zarówno te na stoiskach jak i w salach muszą być wcześniej uzgodnione z Organizatorem. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, bardzo proszę o nadesłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Targów.
Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwację sal na spotkanie należy realizować poprzez Organizatora.
Mam nadzieję, że Targi jak co roku będzie wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni, uczestnikom Ogólnopolskiego Sympozjum Katechetycznego i mieszkańcom Lublina.
Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XVIII TARGACH WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 listopada 2015 r. na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:
STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH, ks. Roman Szpakowski SDB, ul. Kawęczyńska 53, 03-775 WARSZAWA.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.
ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.