Zakończenie XIV edycji Programu Stypendialnego “Gaude Polonia”
Przegląd
- Typ: Wydarzenia
Dzisiaj o godzinie 11.00 w Pałacu Prymasowskim nastąpi uroczyste zakończenie XIV edycji Programu Stypendialnego Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego “Gaude Polonia”
Program Stypendialny Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego “Gaude Polonia” przeznaczony jest dla młodych twórców kultury oraz tłumaczy literatury polskiej z krajów Europy Środkowowschodniej, w pierwszej kolejności z Białorusi i Ukrainy.
W 2015 roku stypendium otrzymało 50 osób.
Artykuły powiązane:
Kategorie:
Wydarzenia
Tagi:
Gaude Polonia
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.






