Najnowsze rozwiązania PocketBook na XV Festiwalu Fantastyki Pyrkon

Przegląd

PocketBook-na-Pyrkon
Już jutro PocketBook zaprezentuje miłośnikom fantastyki swoje dwa najnowsze modele: tablet PocketBook SURFpad 4L oraz czytnik PocketBook Touch Lux 3. Okazją do zawarcia bliższej znajomości z tymi technologicznymi debiutantami jest XV Festiwal Fantastyki Pyrkon 2015, odbywający się w dniach 24-26 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wbrew pozorom najnowsze technologie sporo łączy z fantastyką i science fiction,” uśmiecha się Maksym Zhelezniak, Szef Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej. „Kosmiczne statki wyprzedzające osiągnięcia dzisiejszej nauki, zaawansowane gadżety, czy nawet przedmioty codziennego użytku, to nieodłączne atrybuty tego gatunku. Dlatego też chcemy pokazać uczestnikom Festiwalu Pyrkon dwie nowości PocketBook – czytnik, o którym powiedzieliśmy zaledwie przed tygodniem oraz tablet z najnowszej linii SURFpad 4”.

Jubileuszowa edycja Festiwalu Fantastyki zapowiada się jako prawdziwa gratka dla fanów fantastyki i popkultury. Na powierzchni ponad 6000 m2 zostaną zaprezentowane ucieleśnienia marzeń każdego gadżeciarza – biżuteria, figurki, gry, ubrania, ale też osiągnięcia najnowszych technologii. Tam też będzie stoisko magazynu CHIP, na którym będzie można samodzielnie przetestować PocketBook Touch Lux 3 i SURFpad 4.  Czytnik jest idealnym urządzeniem do przemierzania światów zamkniętych na stronach książek fantasy, a tablet pozwoli całkowicie dać się pochłonąć filmom i grom komputerowym o tej tematyce.

PocketBook jest trzecim co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.
Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 30 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.

Kategorie: nowe technologie
Tagi: eczytniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.