Bestsellery na półkach saloników Kolportera

Przegląd

kolporter

W grudniu br. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press pojawiły się  półki TOP 12 z książkami, które w danym miesiącu najlepiej sprzedają się w Polsce. Lista bestsellerów będzie uaktualniana co miesiąc.
Książki w ofercie wybranych punktów sieci Kolportera znajdują się od 2011 roku, ale po raz pierwszy firma wprowadziła osobne półki dla bestsellerów. – W Polsce jest coraz mniej małych księgarni i punktów detalicznych, w których można kupić książki – mówi Urszula Jurkowska z Biura Handlowego Kolportera. – W ten sposób chcemy wypełnić tę lukę, a przy okazji pozyskać klientów, którzy interesują się książkami i szukają atrakcyjnych i wartościowych tytułów. Półka Top 12 jest gwarancją, że je u nas znajdą.

Półki z bestsellerami znalazły się w tych salonikach prasowych i Top-Pressach, które już mają w swojej ofercie książki – to w sumie 250 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Dobór pozycji na listę TOP 12 będzie się odbywał co miesiąc na podstawie danych sprzedażowych firmy Azymut, z którą współpracuje Kolporter.

Klienci saloników będą mogli kupić w grudniu m.in. „Przebudzenie”  Stephena Kinga (Prószyński i S-ka), kryminał „Gniew” Zygmunta Miłoszewskiego (W.A.B), „Przystań Julii” Katarzyny Michalak (Znak), „Wnuczkę do orzechów” Małgorzaty Musierowicz (Pascal) czy „Nieproszonego gościa” Charlotte Link (Sonia Draga).

Niezależnie od tytułów dla dorosłych, każdego miesiąca na topowej półce znajdzie się najlepiej sprzedająca się książka dla dzieci – dodaje Urszula Jurkowska.

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Kolporter

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.