Robert Cialdini w Polsce!

Już 3 października w Warszawie odbędzie się konferencja „Wielki sukces niewielkim kosztem”, podczas której wykład wygłosi Robert Cialdini, amerykański profesor psychologii społecznej, autor bestsellera Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego „Wywieranie wpływu na ludzi”.

wywieranie wplywu na ludzi

Spotkanie z profesorem Cialdinim odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie. Tematem konferencji będą rozważania nad tym, jak osiągnąć sukces we współczesnym, przesyconym informacją świecie. Profesor omówi sześć reguł wpływu społecznego oraz zdradzi siódmą, szerzej opisaną w jego najnowszej książce „The small BIG”, która ukaże się nakładem GWP jesienią 2015 roku.

Oprócz profesora Cialdiniego swoje wykłady zaprezentują również inni eksperci związani z biznesem, między innymi Mateusz Grzesiak, Tomasz Piotr Sidewicz czy Robert Jasiński. Omówią oni takie kwestie jak budowanie relacji z klientami, właściwa komunikacja, świadome przywództwo czy wywieranie wpływu na siebie i na innych. Na stronie http://www.robert-cialdini.pl/ można znaleźć więcej informacji na temat tego wydarzenia.

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne jest jednym z partnerów konferencji. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym inspirującym spotkaniu!

cialdini w polsce gwp

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.