Nowa odsłona Wirtualnego Wydawcy 2014

Wirtualny Wydawca

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy Wirtualnego Wydawcy,

Po 14 latach funkcjonowania, już po raz trzeci od czasu uruchomienia Wirtualnego Wydawcy (od 2000 roku), zmieniamy szatę graficzną i funkcjonalność naszego Portalu.

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna Wam się spodoba. Dodaliśmy kilka nowych działów, dwa usunęliśmy:  Linki z branży, które w dobie wyszukiwarek nie mają dzisiaj racji bytu oraz dział Who is Who, który w całości przenieśliśmy do nowego działu Wywiady. Pozostałe „stare” działy pozostały bez zmian. Nowe działy powinny ułatwić czytanie interesujących newsów bez częstej konieczności korzystania z wyszukiwarki.

Nowością jest oczywiście możliwość zamieszczania zdjęć, skanów okładek, filmów oraz innych efektów wizualnych w najwyższej jakości. To stwarza nowe wymagania także dla Was. Aby efekt wizualny był perfekcyjny, trzeba będzie wysyłać bannery reklamowe, loga, skany okładek w najwyższej rozdzielczości.

Polecamy lekturę archiwalnych newsów. Udało nam się bez problemów przenieść wszystkie newsy (ponad 25.000) ze „starego” wirtualnego do nowego. Teraz, możecie je znaleźć w Archiwum uporządkowane w miesięcznych zestawieniach. Zwłaszcza wywiady i newsy mówiące o prognozach rynku wydawniczego, sprawiają dużo radości przy czytaniu 🙂 Staramy się „wygrzebać” z archiwum wszystkie najciekawsze wywiady jakie przeprowadziliśmy w ciągu tych 14 lat. Jednak, do dzisiaj udało nam się przenieść do nowego działu Wywiady tylko ok. 150 archiwalnych newsów. Reszta czeka w Archiwum na ponowne „odkrycie”.

Zmiany nastąpiły przy logowaniu się w nowym portalu. Bez problemów przenieśliśmy listę wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Niestety, nie ma możliwości, abyśmy mieli podgląd w hasła użytkowników, niezbędne przy logowaniu. Hasła są tajne nawet dla nas administratorów systemu. Krótko mówiąc, haseł nie dało się przenieść. Każdy z Państwa będzie musiał je wygenerować po raz kolejny. Mamy nadzieję, że ta drobna niedogodność nie zniechęci Was do korzystania z nowego serwisu.

W celu wygenerowania nowego hasła, należy kliknąć na stronie głównej portalu w zakładce „Logowanie” opcję ” Zapomniałem hasła”. W nowo otwartym okienku należy wpisać maila, na którym chcecie Państwo się zalogować i (lub) otrzymywać Newsletter. Nowe hasło zostanie wygenerowane automatycznie i przesłane na Waszą skrzynkę mailową. Po otrzymaniu nowego hasła i zalogowaniu się w portalu, hasło można zmienić w zakładce „Edytuj profil”.

Aby ułatwić osobom jeszcze nie zalogowanym korzystanie z zasobów portalu, przez najbliższy miesiąc wszystkie archiwalne informacje będą odkodowane. Po tym okresie, wzorem poprzednich lat, wszystkie archiwalne newsy będą bezpłatne ale dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Wirtualnego Wydawcy.

Cały czas udoskonalamy nowego wirtualnego. Drobne poprawki będziemy wprowadzać w boju. Jednak z tego powodu, że już od 2 miesięcy prowadzimy podwójnie i „starego” i „nowego”, to już dalej tak się nie da 🙂 Musimy wreszcie powiedzieć START.

Wszystkie sugestie i uwagi prosimy przesyłać na adres Redakcji redakcja@wirtualnywydawca.pl

Życzymy przyjemnej lektury

Zespół Wirtualnego Wydawcy

 

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.