Bezpieczna przystań – kolejne wznowienie w AMBERZE światowego bestsellera Danielle Steel

Bezpieczna przystań – kolejne wznowienie w AMBERZE światowego bestsellera Danielle Steel

Przegląd

Danielle Steel
Bezpieczna przystań

 

Wzruszająca opowieść o rodzinie naznaczonej cierpieniem, o ludziach, którzy stracili wszystko i odnaleźli nadzieję.

Ophélie wraz z jedenastoletnią córką Pip spędza lato nad oceanem. Spokój pustych plaż w pobliżu San Francisco nie łagodzi jednak bólu niedawnej straty – męża i syna. Aż do dnia, gdy podczas samotnego spaceru brzegiem morza Pip spotyka Matta.
Utalentowany malarz zaprzyjaźnia się z dziewczynką i zaczyna uczyć ją rysunku. A matkę… urzeka. Jego dobroć i ciepło dają Ophélie uzdrawiającą siłę. Przy nim znów potrafi się śmiać. Lecz kiedy wydaje jej się, że jest gotowa wrócić do życia, los uderza znowu…

DANIELLE STEEL, najsławniejsza autorka literatury kobiecej osiągnęła oszałamiający sukces wśród czytelniczek w różnym wieku i różnych narodowości.
Każda kobieta – matka i córka – może odnaleźć w jej bohaterkach siebie.
Słynna pisarka z własnego doświadczenia wie, jak szczodry, ale i jak okrutny potrafi być los. Największą tragedię przeżyła po śmierci dziewiętnastoletniego syna. Wszystkie powieści dedykuje swoim dziewięciorgu dzieciom. Danielle Steel napisała 132 książki wydane w 69 krajach w rekordowym nakładzie 800 milionów egzemplarzy. Ponad 20 z nich zostało sfilmowanych.

Ostatnio wydane bestsellery Danielle Steel:

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.