Wydawnictwo W.A.B. poleca "Miłość rano, miłość wieczorem"

Wydawnictwo W.A.B. poleca "Miłość rano, miłość wieczorem"
Wydawnictwo W.A.B. poleca:

Miłość rano, miłość wieczorem
Maria Nurowska

Powieść o uczuciach, które potrafią przetrwać długie lata, o historii, która staje im na przeszkodzie i o męskiej przyjaźni, która nie poddaje się przeciwnościom losu.

Jerzy, powstaniec warszawski, podczas powojennej zawieruchy zostaje oddzielony od młodej żony. Nie wie, że Zofia jest w ciąży i wkrótce na świat ma przyjść ich córka Ania.
Przypadkiem Jerzy i Zofia spotykają się po latach. Ona jest sławną śpiewaczką operową, on – wziętym architektem. Małżonkowie z trudem się rozpoznają, a Jerzy niespodziewanie dowiaduje się, że jest ojcem. Anna sprawia jednak sporo kłopotów, utrzymuje kontakty z terrorystyczną Frakcją Czerwonej Armii i trafia do więzienia. Jerzy wspólnie z powstańczymi kolegami postanawia ją odbić. Ich akcja nie ma zbyt wielkich szans powodzenia, ale Jerzy za wszelką cenę chce odbudować rodzinę. Czy mu się uda? Czy odnowi relację ze swoją młodzieńczą miłością i nawiąże więź z nieznaną córką?

Polka w ścisłym kierownictwie najgłośniejszej europejskiej organizacji terrorystycznej Baader-Meinhoff? Byli żołnierze powstania warszawskiego z pomocą Stasi odbijający ją z więzienia? W swojej najnowszej powieści Maria Nurowska wciąga czytelnika w fascynującą szpiegowską intrygę godną najbardziej znanych mistrzów gatunku.
Piotr Niemczyk

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.