Gwiazda wielkiego ekranu na twoją wyłączność! „Pretty Happy” Kate Hudson

Przegląd

Kate Hudson w swej najnowszej książce Pretty Happy (Wydawnictwo Kobiece, 2018) odkrywa tajemnice świetnego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Piękna aktorka zdradza, jak zachować zdrowie, promienny wygląd oraz radość z życia. W księgarniach już od 16 lutego!

Jak każda kobieta Kate zmagała się z dietami, ćwiczeniami i ciągłą potrzebą bycia lepszą. W końcu zamiast mierzyć się z nierealnym standardem perfekcji zaczęła wsłuchiwać się we własne ciało i zauważyła, że tylko zrozumienie siebie pozwoliło jej poczuć się wreszcie piękną i szczęśliwą.

W efekcie powstał ten osobisty dziennik aktorki z masą inspirujących porad i wskazówek, które pomogą każdej kobiecie. Kate dzieli się sprawdzonym sposobami na oczyszczanie organizmu, zdrowe odżywianie i ćwiczeniami, które są pomocne w pracy nad lepszą wersją siebie. Przede wszystkim pokazuje jednak, jak odkryć w siebie świadomą i pewną siebie kobietę.

Pretty Happy to przenikliwa i osobista książka, która traktuje o każdym wymiarze piękna i zdrowia. To również rzeczywisty plan na życie kobiety, która chce żyć w zgodzie z tym, co sobą reprezentuje. Zawiera mnóstwo motywacji i dobrej energii do pracy nad sobą oraz liczne kwestionariusze, które pomogą określić typ własnego ciała i poziomy stresu, na jakim obecnie się funkcjonuje.

Mam nadzieję, że was to nie rozczaruje, ale ta książka nie będzie jakąś dziwaczną spowiedzią. To raczej szczera opowieść o tym, jak udało mi się zrozumieć siebie, potrzeby mojego organizmu i połączyć te informacje tak, bym nie musiała już zamartwiać się, czy odpowiednio dbam o swoją dietę lub o to, jak i ile ćwiczę. (…) Oczywiście, opowiem, jak się odżywiam i jaką aktywność fizyczną uprawiam, ale wcale nie chodzi o to, byś podążała krok w krok tą samą drogą. Ta książka ma pomóc ci odnaleźć to, co polubisz i co sprawdza się w twoim przypadku. (…) Ta książka to moje zaproszenie wysłane do ciebie. Dlaczego masz godzić się na to, co przeciętne i co toczy się w gorączkowym rytmie, jeśli możesz czuć się po prostu bosko? – Kate Hudson

Kate Hudson to znana i lubiana amerykańska aktorka; córka Goldie Hawn oraz muzyka Billa Hudsona, choć za swojego ojca uważa Kurta Russella, z którym mieszkała od 3 roku życia. Pomimo że matka chciała, aby skończyła studia na Uniwersytecie Nowojorskim, Kate wybrała aktorstwo. W 1988 roku zadebiutowała w filmie „Desert Blue”. Jednak największym sukcesem okazał się film „U progu sławy”, w którym wcieliła się w rolę Penny Lane. Za swoją rolę dostała nominację do Oscara i otrzymała Złoty Glob. Aktorka ma na swoim koncie 30 filmów oraz 3 seriale telewizyjne. Występuje także na deskach teatru, jednak przede wszystkim znana jest jako aktorka komediowa z Hollywood. Kate wyróżnia się piękną sylwetką, na którą samodzielnie zapracowała. W książce Pretty Happy opisuje, jak poprzez zdrowy styl życia osiągnęła stan zgodności z samą sobą i inspiruje do tego rzesze kobiet.

Aby przeczytać fragment Pretty Happy, kliknij >>TUTAJ
Książkę zamówisz >>TUTAJ

Dane szczegółowe:
Autorka: Kate Hudson
Cena: 49,90 zł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 978-83-65506-64-1
Oprawa: twarda
Tłumaczenie: Karolina Łachmacka
Tytuł oryginalny: Pretty Happy. Healthy Ways to Love Your Body
Liczba stron: 256
Format: 19.0 x 23.0 cm

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.