"Bądź ze mną" – ciąg dalszy największego bestsellera AMBERA dla Młodych Dorosłych

"Bądź ze mną" – ciąg dalszy największego bestsellera AMBERA dla Młodych Dorosłych
J. Lynn
Bądź ze mną

Tessa przeżywa ciężki rok – jest zakochana w Jasie, przyjacielu swojego brata Camerona, ale on nie odzywa się do niej od niesamowitego, zapierającego dech pocałunku sprzed roku. A nagła kontuzja grozi tym, że na dobre będzie musiała pożegnać się z marzeniami o karierze tancerki.
Czas na plan B – studia… w tym samym college’u co Jase.

Jase skrywa tajemnicę, której nie zdradza nikomu. A już na pewno nie pięknej siostrze przyjaciela. Chociaż połączył ich najbardziej namiętny pocałunek, wie, że nie wolno mu się angażować w żaden nowy związek. Jednak nie jest w stanie myśleć o niczym innym niż dziewczyna, która może zrujnować jego życie.

Tymczasem w campusie dochodzi do tragedii. A Tessa i Jase muszą zdecydować, ile są w stanie zaryzykować, żeby być ze sobą, i co są gotowi stracić, jeżeli ze sobą nie będą…

Zaczekaj na mnie J. LYNN to numer 1 ,,New York Timesa”, najlepiej sprzedający się tytuł największej amerykańskiej sieci księgarskiej Barnes & Noble i najlepsza powieść New Adult 2013 według czytelniczek magazynu „Romantic Times”.
W lutym 2014 tom 2. Bądź ze mną wszedł na 2. miejsce ,,New York Timesa” i utrzymywał się w Top 10 przez kilka tygodni.  W Niemczech zadebiutował na liście „Der Spiegel”.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.