"Edukacja Kopciuszka" – kolejne wydanie erotycznego bestsellera w Wydawnictwie AMBER

"Edukacja Kopciuszka" – kolejne wydanie erotycznego bestsellera w Wydawnictwie AMBER
Gina L. Maxwell
Edukacja Kopciuszka

Edukacja Kopciuszka… z mistrzem znacznie seksowniejszym niż bohater Pięćdziesięciu twarzy Greya 

Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą.
Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy kontuzję. Jego terapeutką ma być Lucie.
Ale ona sama też potrzebuje profesjonalnej pomocy. Rozpaczliwie chce zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym się kocha. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją sztuki zdobywania facetów.
Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka…

Powieścią Edukacja Kopciuszka Gina L. Maxwell z dnia na dzień zrobiła niebywałą karierę. Samodzielnie wydała powieść w formie elektronicznej – i w 2 miesiące sprzedała 100 000 e-booków!
Edukacja Kopciuszka wystartowała w czołówce najgorętszych powieści Amazonu: na 1. miejscu w Amazon Kindle, na 2. miejscu w kategorii najlepsza seria romantyczna i w Top 10 najlepszych romansów! Znalazła się w Top 10 najlepiej sprzedających się książek największej amerykańskiej sieci księgarskiej Barnes & Noble, na liście bestsellerów „USA Today” i w Top 10 „New York Timesa”.
Reguły Uległości, druga powieść z serii Walka o Miłość, zadebiutowały w 2013 na liście „New York Timesa”.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.