Funky Books

Funky Books
Funky Books oferuje Czytelnikom dobrą literaturę popularną – wielbiciele lekkich, a przy tym wartościowych, poradników psychologicznych z całą pewnością znajdą w najbliższym czasie coś dla siebie. O czym przeczytamy w najnowszych publikacjach wydawnictwa?

O tym, jak budować i pielęgnować w sobie poczucie szczęścia pisze Al Levine w poradniku Szczęście to nie przypadek. Ten inspirujące poradnik przypomina o prostym fakcie: przypadkowe wydarzenia często wpływają na nasze życiowe decyzje bardziej niż  starannie przemyślane plany. Autorzy książki pokazują, że warto podejmować działania i otwierać się na nowe możliwości, nawet wtedy, gdy nie jesteśmy pewni, jaki będzie ich rezultat.

O tym, że warunkiem satysfakcjonującego życia i udanych relacji z ludźmi jest zdrowe poczucie własnej wartości, dowiemy się z publikacji 10 prostych sposobów na poczucie własnej wartości. Ten praktyczny poradnik jest skierowany do wszystkich osób, które chcą podnieść samoocenę, pokochać siebie i uwierzyć w swoje możliwości. Autor podaje 10 niezwykle prostych i skutecznych sposobów, dzięki którym czytelnik pozbędzie się negatywnych myśli i doceni swoją wewnętrzną wartość.

O tym, jak budować zdrowy związek, dowiemy się z książki Jak przeżyć w związku, unikając pułapek. Arnold Lazarus rozprawia się z najbardziej szkodliwymi mitami na temat związku i podpowiada co zrobić, by relacja z partnerem była naprawdę satysfakcjonująca. Autor tłumaczy, że najczęstszą przyczyną konfliktów w związkach są wzajemne oczekiwania i żal, że relacja nie spełnia pokładanych w niej nadziei. Podpowiada, jak komunikować swoje potrzeby i w jaki sposób radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami.

Temat związków zgłębimy też dzięki książce I żyli długo i szczęśliwie. Jak zbudować związek idealny?. Książka, która stała się bestsellerem na całym świecie i pomogła już milionom par na świecie, nareszcie ukazała się w Polsce. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania na temat relacji, szuka Willard F. Harley, psycholog i terapeuta małżeński z ponadtrzydziestoletnim stażem. Przekonuje, że kluczem do udanej relacji jest zrozumienie wzajemnych oczekiwań i skupienie się na potrzebach ukochanej osoby.

A na koniec lekki, a przy tym niezwykle pomocy poradnik dla wszystkich kobiet, które pracują z… zołzami. 10 sposobów na zołzę w pracy to książka dla kobiet, które chcą się dowiedzieć, jak uzdrowić relacje zawodowe z toksyczną koleżanką albo szefową. Autorki opisują zachowania, które utrudniają codzienne funkcjonowanie w firmie: plotkowanie, niezdrową rywalizację, sabotowanie wspólnych projektów czy krytykowanie za plecami. Tłumaczą jednocześnie, jak sobie z tym radzić i w jaki sposób przekształcić toksyczne relacje w takie, które będą korzystne dla obu stron.

Funky Books Grupa Wydawnicza GWP.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.