Wydawnictwo Olesiejuk poleca serię "Retrospektywa"

Wydawnictwo Olesiejuk poleca serię "Retrospektywa"
Seria: Retrospektywa

Sylwetki wielkich artystów najlepiej przedstawić, opisując ich dokonania. W tych pięknie wydanych albumach obok unikatowych zdjęć znajdują się szczegółowe informacje: fakty z życia prezentowanych postaci, ważne tytuły, daty i nazwiska. To inspirujące źródło wiadomości na temat gwiazd ekranu.

W serii ukazały się następujące albumy:

Elvis Presley. Król rock and rollazagrał w 31 filmach i przez 6 lat z rzędu zaliczano go do dziesiątki najbardziej kasowych aktorów. Książka ta oddaje hołd ikonie popkultury, gwiazdorowi, który podgrzewał atmosferę na ekranie do czerwoności.

John Wayne.Książka prezentuje50 filmów z okresu obejmującego 37 lat, przede wszystkim tych najbardziej cenionych w karierze Johna Wayne`a – od „trylogii kawaleryjskiej” Johna Forda po klasyczne westerny nakręcone przez Howarda Hawksa i Henry’ego Hathawaya.

Audrey Hepburn
. Nikt nie mógł być bardziej zaskoczony przebiegiem jej kariery filmowej niż ona sama. Ta książka to rodzaj hołdu złożonego tej niezwykłej kobiecie, która zajmuje specjalne miejsce w sercach i umysłach kinomanów całego świata.

 
Marilyn Monroe.Z wyjątkiem Elvisa Presleya żadna inna gwiazda nie zawładnęła masową wyobraźnią na tak długo jak Marilyn Monroe. Niczym mieniący się wszystkimi kolorami tęczy motyl przemknęła przez ekrany, oczarowując widzów na całym świecie.

 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.