Rzeczowo o modzie męskiej

Rzeczowo o modzie męskiej
Rzeczowo o modzie męskiej
Michał Kędziora „Mr. Vintage”

Czy polski mężczyzna zna odpowiedzi na te pytania?

  •  Jak rozpoznać koszulę dobrej jakości?
  • Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót?
  • Co to jest sprezzatura?
  • I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny?

A może taka wiedza jest zbędna, lub dotyczy tylko osób związanych z branżą modową? Dla tych, którzy twierdzą inaczej, przygotowaliśmy uniwersalny poradnik modowy dla mężczyzn.

Mr. Vintage prezentuje podręcznik stylu dla mężczyzn. Rzeczowo o modzie męskiej autorstwa Michała Kędziory ma być zestawem porad i wskazówek dla panów, którzy chcą dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Premiera książki została wyznaczona na 29 listopada 2013 roku, a ukaże się ona nakładem oficyny SQN.

Mr. Vintage w swoim poradniku łączy teorię z praktyką. Każde zagadnienie zostało poparte odpowiednimi zdjęciami i ilustracjami. Autor najpopularniejszego i najbardziej opiniotwórczego polskiego bloga o modzie męskiej dzieli się z czytelnikiem swoim bogatym zasobem wiedzy o każdym elemencie męskiej garderoby.

Rzeczowo o modzie męskiej

Autor: Michał Kędziora „Mr. Vintage”
Język oryginału: polski
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 280 (twarda oprawa)
Data wydania: 4 grudnia 2013
ISBN: 978-83-7924-112-5
Cena: 49,90

Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad.

Rzeczowo o modzie męskiej jest kompleksowym, przystępnie napisanym przewodnikiem po świecie mody męskiej. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.

Wydaniu książki partnerowały marki answear.com i Bytom, które udostępniły materiały oraz pomogły w wykonaniu sesji zdjęciowych do książki.

O autorach:
Michał Kędziora
– esteta i pasjonat mody oraz dobrego stylu, najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy polski bloger piszący o modzie męskiej.  Od roku 2009 prowadzi autorskiego bloga Mr. Vintage, gdzie w rzeczowy i przystępny sposób tysiącom czytelników przybliża meandry mody męskiej. Czytają go zarówno nastolatkowie, jak i dojrzali mężczyźni.

Na bazie bloga w ciągu czterech lat zbudował sobie pozycję eksperta w dziedzinie ubioru. Miesięcznik „Press” nazwał go „profesorem Miodkiem mody męskiej”, a prestiżowe czasopismo „Fashion Magazine” nagrodziło w kategorii Najlepszy Blog 2013. Współpracuje z wieloma markami, prowadzi również szkolenia tematyczne. Co miesiąc ma więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma.

Wydawca w Polsce:
Wydawnictwo SQN
powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom, jest publikowanie książek  „z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną, a jeszcze kolejny dobrą beletrystyką. Każdy jednak ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książki.

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa, można znaleźć książki między innymi o tematyce sportowej i muzycznej, komiksy oraz fantastykę.

Strona www: www.wsqn.pl

Kontakt dla prasy:
Łukasz Kuśnierz
Tel: 509 600 505
lk@wsqn.pl

Partnerzy wydania:

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.