Życie we dwoje

Życie we dwoje
08.02.2012
Życie we dwoje
Katarzyna Jurkowska, Małgorzata Liszyk-Kozłowska
 
 
Znana psychoterapeutka Małgorzata Liszyk-Kozłowska zabierze cię w niezwykłą podróż w świat kobiecy i w świat męski!
 
Związek dwojga ludzi to nie ring, na który wchodzi się, by oszukać czy przechytrzyć przeciwnika. W dobrym i szczęśliwym związku nie ma miejsca na zwycięzców i pokonanych, a nokaut jest zawsze klęską obu stron.
 
Życie we dwoje to dwanaście rozmów o miłości, związkach i rodzicielstwie.Małgorzata Liszyk-Kozłowska i Katarzyna Jurkowska omawiają relacje międzykobietą i mężczyzną.
 
Dowiedz się, co służy bliskości dwojga ludzi, a co ich od siebie oddala. Przekonaj się, że nie tylko namiętność jest gwarancją dobrego związku. Naucz się unikać pułapek codzienności i postępować tak, by wasza miłość dawała szczęście wam obojgu.
 
Co ona o nim, a on o niej wiedzieć powinni?
• Związek to przede wszystkim codzienność.
• Dbanie o związek to także dbanie o siebie w związku.
• Łatwo być z kimś w łóżku nago, trudniej – być blisko.
• Mężczyzna, tak jak kobieta, potrzebuje pochwał i adoracji.
 
Katarzyna Jurkowska – dziennikarka, scenarzystka, reżyserka filmów dokumentalnych. Autorka programów o tematyce kulturalnej, publicystycznej i historycznej w TVP, wydawca m.in. Niedzieli z…
 
Małgorzata Liszyk-Kozłowska – psychoterapeutka. Od kilkunastu lat prowadzikonsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną dla dorosłych, zajęciarozwojowe dla kobiet oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców.Stworzyła ogólnopolski projekt „Świat przyjazny dziecku” w Komitecie OchronyPraw Dziecka. Współpracuje z mediami (m.in. Polskie Radio, TVP,TV4, w tym program Mała czarna, a także z portalami zwierciadlo.pl i onet.pl)i z miesięcznikami „Sens” oraz „Claudia”. Wywiady z psychoterapeutką publikowanow „Wysokich Obcasach”.
Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.