Wydawnictwo RM na święta

Wydawnictwo RM na święta
Wydawnictwo RM na święta

Ważną pozycję w ofercie Wydawnictwa RM zajmują książki o dekoracjach, przede wszystkim cenione przez czytelników poradniki o decoupage’u. Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia ukazało się nowe wydanie książki „Dekoracje świąteczne”.

Nie musisz być artystą, by zrobić niebanalne opakowania na prezenty, ozdoby choinkowe, bożonarodzeniowe kartki i koperty. Decoupage, czyli dekorowanie techniką serwetkową, to doskonały sposób na to, by zwykłym przedmiotom nadać niepowtarzalny styl. Wystarczy nakleić na nie wybrany z serwetki motyw i całość polakierować.

W książce krok po kroku opisano, jak samodzielnie zrobić zabawki na choinkę, ozdobić pudełka na pierniczki czy szklane świeczniki. Dowiesz się z niej, jak wykorzystując technikę decoupage’u, udekorować dom motywami świątecznymi: wyciętymi z serwetek Mikołajami, reniferami, gałązkami jemioły i domkami o zaśnieżonych dachach. Doradzono, jakich użyć materiałów i jakie motywy będą najodpowiedniejsze do dekorowanych przedmiotów i wnętrz. Kolorowe zdjęcia przedstawiają poszczególne etapy pracy i gotowy projekt.

Marie Enderlen-Debuisson
Dekoracje świąteczne
Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-7773-191-8
Stron 80
Format 204×260 mm
Oprawa broszurowa
Cena 29,90 zł
Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl

 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.