17. Targi Książki w Krakowie

17. Targi Książki w Krakowie
W cztery dni dookoła literatury
24.10. wyruszamy w 4-dniowy rejs dookoła literatury. Plan wycieczki rysuje się nad wyraz barwnie. W czwartek przy dźwiękach krakowskiego hejnału weźmiemy udział w oficjalnym otwarciu Targów. Będziemy mieli okazję odwiedzić salę seminaryjną sygnowaną nowymi technologiami w branży wydawniczej. W piątek planujemy wizytę na Kaszubach i w Gdańsku . W sobotę każdy z wycieczkowiczów wybierze kolejkę, w której chce stanąć po autograf. W niedzielę skoncentrujemy się na atrakcjach dla najmłodszych. W podróży towarzyszyć nam będzie blisko 600 wystawców i 500 autorów. Uwaga! To jest oferta last minute. Decyduj już dziś, czy piszesz się na prawdopodobnie najlepszą wycieczkę jesieni.

Jak zostać wikinistą?
Piszesz do szuflady? Pisz do Wikipedii. Chcesz współtworzyć największą encyklopedię powszechną, pisaną i redagowaną przez internautów? Prześledź naszą listę gości i sprawdź, o którym autorze internetowa encyklopedia nie wspomina. Autorów jest ponad 500, więc nie tracąc czasu sięgnij po klawiaturę. Dodawaj hasła, rozwijaj wpisy już istniejące. Daj nam znać, o którym autorze piszesz. Wykorzystaj przedtargowe wieczory na komponowanie najlepszego wpisu. Pamiętaj, sprawdzenie listy autorów zajmie Ci tylko pięć minut. Na napisanie notki poświęcisz około godziny. Wikinistą będziesz już na zawsze.

Bądź lwem salonowym
Targi Książki w Krakowie zapraszają na salony. Rozgość się. W Salonie Wydawców Katolickich przymierz różowe okulary o. Leona Knabita. W Salonie Wydawców Szkół Wyższych podyskutuj o publikacjach, które mogą trafić nie tylko do wąskiego grona naukowców, ale także do środowisk nieprofesjonalnych czytelników i tym samym stać się tematem szerszej debaty publicznej, przyczyniając się do budowania naszej świadomości historyczno-kulturowej. W Salonie Nowych Mediów puść wodze fantazji i sprawdź, jak to jest być e-czytelnikiem. W Salonie Małe Ojczyzny zakosztuj kaszubskich i gdańskich smaków. A w Salonie Książki Przyrodniczej daj się uwieść naturze. Bryluj na salonach. 

www.ksiazka.krakow.pl
www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie

 

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.