Jerzy Piróg "Prawo zamówień publicznych Komentarz"

Jerzy Piróg "Prawo zamówień publicznych Komentarz"
Prawo zamówień publicznych. Komentarz
Jerzy Piróg

Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-255-5346-3
Seria: Duże Komentarze Becka

Komentarz do Prawa zamówień publicznych z serii Duże Komentarze Becka autorstwa niewątpliwego eksperta w tej dziedzinie – adwokata i radcy prawnego – Jerzego Pieróga stanowi kontynuację znakomitego komentarza tego Autora, który do tej pory wydawany był w serii Komentarze Becka. Dwunaste wydanie zostało znacznie poszerzone i uzupełnione o najnowsze orzecznictwo, bardzo istotne z punktu widzenia praktyki oraz najnowsze poglądy doktryny, przez co stanowi najlepsze na rynku omówienie:
•    przepisów ogólnych Prawa zamówień publicznych,
•    zasad i trybu udzielania zamówień publicznych,
•    środków ochrony prawnej,
•    kontroli udzielania zamówień publicznych,
•    organów właściwych w sprawach dot. zamówień publicznych.

W zaktualizowanym komentarzu, prezentowanym w nowej szacie graficznej, dokonano także istotnych zmian w sposobie prezentowania treści przez Autora, dzięki czemu komentarz jest bardziej czytelny, a korzystanie z niego stało się łatwiejsze.

Ponadto Komentarz zawiera wyciąg najważniejszych aktów wykonawczych do komentowanej ustawy.

Komentarz z pewnością będzie przydatny w codziennej pracy adwokatów, radców prawnych, sędziów, pracowników administracji, a przede wszystkim osób zajmujących się zamówieniami publicznymi w praktyce.
 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.