Lex Touch oswaja smartfony dla prawników

Lex Touch oswaja smartfony dla prawników
Lex Touch oswaja smartfony dla prawników


LEX Touch – aplikacja na urządzenia mobilne Wolters Kluwer Polska działająca dotychczas na tabletach,  od września dostępna jest również w wersji przeznaczonej  na smartfony. Jest to pionierski i w pełni mobilny system informacji prawnej.

„Wprowadziliśmy w zeszłym roku SIP LEX na tablety, podążając za trendami i zmianami wywołanymi rewolucją na polskim i światowym rynku urządzeń mobilnych” – mówi Piotr Jaroni, Project Manager produktów mobilnych w Wolters Kluwer Polska. „Aby sprostać oczekiwaniom użytkowników rozszerzyliśmy ofertę o nową aplikację LEX Touch na smartfony, która daje jeszcze więcej możliwości w korzystaniu z Systemu Informacji Prawnej” – dodaje Piotr Jaroni.

Według szacunków Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, rynek mobilnych urządzeń dynamicznie się rozwija. W Polsce rośnie popularność nowoczesnego sprzętu, głównie smartfonów, które do 2015 roku mogą stanowić nawet 60 proc. polskiego rynku, a ich sprzedaż może osiągnąć 8 mln sztuk. Znaczący wzrost zainteresowania urządzeniami mobilnymi widoczny jest również w branży prawniczej. Możliwość dostępu do profesjonalnej informacji prawnej w każdym czasie i miejscu staje się dla prawników pierwszą potrzebą, a nawet koniecznością.

LEX Touch zapewnia stały dostęp do  informacji prawnej, współpracuje z najpopularniejszymi systemami  iOS oraz Android. Aplikacja LEX Touch na smartfony dostępna jest w dwóch wersjach: LEX OMEGA i LEX SIGMA. Wolters Kluwer Polska w najbliższym czasie planuje udostępnić dla swoich klientów nowe moduły – Prawo Europejskie i Zamówienia Publiczne, które będzie można w wygodny i automatyczny sposób dołączyć do posiadanego systemu. Więcej informacji na temat LEX Touch oraz dostępnych wariantów można znaleźć na stronie www.produkty.lex.pl/lex-touch.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.