Premiera książki "Miasto zagubionych dusz"

Premiera książki "Miasto zagubionych dusz"
Miasto Zagubionych Dusz Cassandry Clare

 

Seria „Dary Anioła” stała się najpopularniejszą serią gatunku literackiego tzw. paranormal romance obok serii Stephenie Meyer i bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Jednak w porównaniu z romansem Meyer, Cassandra do powieści wprowadziła również anioły i gotycki klimat mrocznej rodzinnej tajemnicy i walki z demonami. Więcej: Wydawnictwo Mag W tej piątej części serii, Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą działać bez Clary. Bo Clary rozgrywa niebezpieczną grę zupełnie sama. Ceną przegranej jest nie tylko jej własne życie, ale również dusza Jace’a. Clary jest gotowa zrobić dla niego wszystko, ale czy nadal może mu ufać? I czy on jest naprawdę stracony? Jaka cena jest zbyt wysoka, nawet za miłość?

Miasto Zagubionych Dusz ukazuje się jako książka oraz e-book 28 listopada nakładem wydawnictwa Mag. Obie trylogie wydaje Wydawnictwo Mag.

Amerykanka, urodzona w Teheranie, Cassandra Clare napisała trylogię o przygodach piętnastolatki, Clary Fray, w świecie wampirów, która z wampirem Simonem i aniołem Jacem walczy z demonami pod ulicami Nowego Jorku.

Nagrody: MAŁY DONG 2010
– Nagroda polskiej sekcji IBBY w konkursie na Dziecięcy Bestseller Roku przyznana przez jury dziecięce – Miasto Kości

Tytuł: Miasto zagubionych dusz – eBook
Autor: Cassandra Clare
Seria: Dary Anioła
ISBN: 978-83-7480-284-0
Tłumaczenie: Anna Reszka
Liczba stron: 556
Rok wydania: 2012
Cena detaliczna: 35,09 zł

Tytuł: Miasto zagubionych dusz
Autor: Cassandra Clare
Seria: Dary Anioła
ISBN: 978-83-7480-275-8
Tłumaczenie: Anna Reszka
Oprawa: miękka
Liczba stron: 556
Rok wydania: 28 listopada 2012
Cena detaliczna: 39,00 zł
 

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.