Poradnik „Jak pomnażać oszczędności?” (wyd. Samo Sedno) wyróżniony nagrodą Economicus

Poradnik „Jak pomnażać oszczędności?” (wyd. Samo Sedno) wyróżniony nagrodą Economicus
Poradnik „Jak pomnażać oszczędności?” (wyd. Samo Sedno) wyróżniony nagrodą Economicus!
 
 

Poradnik „Jak pomnażać oszczędności?” (wyd. Samo Sedno) autorstwa Macieja Samcika, zdobył wyróżnienie w drugiej edycji konkursu. Zdaniem „Dziennika Gazety Prawnej”, która wyłoniła zwycięzców we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim, to jedna z najlepszych pozycji, jakie ukazały się w ciągu ostatnich miesięcy na polskim rynku książek ekonomiczno-biznesowych.

Poradnik Macieja Samcika skutecznie przeprowadza przez labirynt rozmaitych metod inwestowania i uchroni przed popełnieniem kosztownych błędów. Przystępnie opisuje strategie idealne dla początkujących inwestorów, a także prezentuje bardziej złożone rozwiązania dla tych, którzy już odnieśli sukces finansowy i chcą dalej powiększać swój majątek. W książce znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące właściwego zarządzania finansami osobistymi oraz proste pomysły na poprawienie stanu domowego budżetu. Dowiesz się, jakie są zalety i wady popularnych lokat bankowych, obligacji skarbowych czy polis ubezpieczeniowych. Odkryjesz pułapki ofert bankowych i kruczki funduszy inwestycyjnych, by zminimalizować ryzyko strat. Zrozumiesz zasady działania giełdy oraz mechanizmy funkcjonowania rynków międzynarodowych.

O autorze:
Maciej Samcik – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 1997 roku dziennikarz ekonomiczny „Gazety Wyborczej” specjalizujący się w tematyce finansowej. Laureat wielu prestiżowych nagród, w tym nagrody „Grand Press” dla najlepszego dziennikarza specjalistycznego. Autor i współautor poradników o oszczędzaniu, rankingów i konkursów giełdowych. Prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów o tematyce ekonomicznej „Subiektywnie o finansach” pod adresem Samcik.blox.pl.

ISBN: 978-83-7788-110-1, cena: 34,90 zł, ilość stron: 216

Więcej o poradniku:
http://www.samosedno.com.pl/jak-pomnazac-oszczednosci,888.html

Samo Sedno
to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Więcej o serii na: www.SamoSedno.com.pl

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.