"Sejf" od dziś w księgarniach

"Sejf" od dziś w księgarniach
Już szóstego listopada trafi do księgarń elektryzujący thriller Tomasza Sekielskiego zatytułowany Sejf.

Fabuła książki – co pewnie nie jest zaskoczeniem – osnuta jest wokół świata polityki i władzy. Misternie spleciona intryga, informacje agencji wywiadu warte więcej, niż niejedno ludzkie życie, przerażający spisek i garstka uczciwych ludzi na przekór wszystkiemu próbujących dotrzeć do prawdy – wszystko to znajdzie Czytelnik w Sejfie – debiucie literackim Tomasza Sekielskiego.

Ze stawu w wiosce na Podlasiu policja wyławia zwłoki bez twarzy. Wygląda to na porachunki mafijne, szybko się jednak okazuje, że sprawa jest poważniejsza. To dopiero początek serii morderstw i dziwnych wydarzeń sięgających szczytów władzy. Toczy się gra, w której każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, jakie się wydaje. Gra o bezpieczeństwo państwa. Czy dziennikarz z problemami i policjant przed emeryturą, którzy wszczynają własne śledztwo, mają w niej jakieś szanse?

Tomasz Sekielski (1974) to reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, sprawozdawca parlamentarny. Współtworzył wiele popularnych programów telewizyjnych nadawanych w TVN i TVN24, m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz My, Czarno na Białym. Laureat najważniejszych nagród dziennikarskich i telewizyjnych. Jest autorem filmów dokumentalnych Władcy Marionetek oraz 8:38. Powieścią Sejf debiutuje jako autor książek sensacyjnych.

Zapraszamy też na specjalną stronę książki www.sejfsekielskiego.pl

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.