Erasmus – Bóg seksu i miłości – poleca Wydawnictwo Psychoskok

Przegląd

Erasmus – Bóg seksu i miłości – poleca Wydawnictwo Psychoskok

erasmus

Erasmus to słynny program wymiany studentów mający umożliwiać poszerzanie kompetencji i horyzontów, dzięki kulturowym spotkaniom. Okazuje się jednak, że program oferuje o wiele więcej, niż pogłębianie wiedzy w towarzystwie obcokrajowców…

Dla młodej studentki z Polski wyjazd do Hiszpanii to wyjątkowa okazja, by zacząć odkrywać świat i własne wnętrze. Spotkanie z inną kulturą uświadamia bowiem własną „inność”, pozwalając spojrzeć na dotychczasowe życie przez zupełnie nowy pryzmat. Młoda, nieufna z natury Polka bardzo szybko ulega urokowi sielskiego, hiszpańskiego życia. Tym samym nie można się dziwić, że jej serce podbija temperamentny, przystojny Hiszpan, który ponad wszystko ceni przyjaźń i rodzinę. Oczywiście towarzyskie spotkania trwające do późnej nocy nieco dziwią Polkę wychowaną w bardziej purytańskich zasadach, ale gwar kolorowych, zatłoczonych ulic, codzienna „siesta, czy wszystko odkładane na „manana” sprawia, że ostatecznie bez reszty zakochuje się ona w Hiszpanii i nie może przeboleć, że w jej rodzimej kulturze wszystko wygląda inaczej.

„Erasmus – Bóg seksu i miłości”  Anny Forestern to oparta na faktach opowieść studentki, która uczestniczyła w wymianie studenckiej. Historia naznaczona wątkami erotycznymi, tęsknotą za rodziną, dramatycznymi incydentami z przeszłości, czy epizodycznymi znajomościami ostatecznie pozwala zastanowić się, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze?

tylko relaks.pl logo

Książki drukowane naszego wydawnictwa do kupienia w sklepie internetowym tylkorelaks.pl teraz skorzystaj z 5% rabatu dodatkowego od cen podanych w sklepie – nawet 40% taniej. Serdecznie zapraszamy!!!

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.