Premiera książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Premiera książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya"
E L James
„Pięćdziesiąt twarzy Greya”
Premiera: 07.11.2012 

Romantyczna, zabawna, głęboko poruszająca i całkowicie uzależniająca powieść pełna erotycznego napięcia!

Teraz dostępna w wersji audio !

„Powieść, która wstrząsnęła rynkiem literatury kobiecej”.

Newsweek


Oto pierwszy tom trylogii, o której mówią wszyscy!
Trylogii, która rozpętała światowe szaleństwo!
Trylogii okupującej nieprzerwanie trzy pierwsze miejsca na prestiżowej liście magazynu „The New York Times”!

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.

Planu nie udaje jej się zrealizować, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.

W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.