Premiera książki "Grzechy"

Premiera książki "Grzechy"
Jane Green
„Obietnice, których trzeba dotrzymać”
Premiera: 1.02.2012

Ciepła, chwilami zabawna a chwilami wzruszająca powieść o trudnych wyborach, którym czasami  musimy stawić czoła, o potrzebie bycia dzieckiem swoich rodziców, mimo że już dawno dorośliśmy i o tym, że są takie obietnice, których po prostu trzeba dotrzymać…

Callie Perry mieszka eleganckim miasteczku Bedford w stanie Nowy Jork i jako fotografik z dużym powodzeniem wykonuje portrety rodzinne. Kocha swoje dzieci, ma wspaniałych przyjaciół i  w ogóle nie przeszkadza jej fakt, że mąż wraca zwykle do domu  po dwudziestej pierwszej, gdyż dzięki temu zyskuje trochę czasu tylko dla siebie.
Steffi , w przeciwieństwie do swojej niezaprzeczalnie poukładanej siostry Callie,  jeszcze nie dorosła.  Jest wolnym duchem i mieszka na Manhattanie, wciąż zmieniając adresy i chłopaków.  W wieku lat trzydziestu odkrywa w końcu, że kocha gotowanie i że pociąga ją spokojne wiejskie życie, z jego prostymi przyjemnościami.
I wreszcie rodzice Callie i Steffi – Walter i Honor.  Rozwiedzieni od trzydziestu lat, zasadniczo ze sobą nie rozmawiają. Owszem, mają dwie córki, ale oprócz nich chyba niewiele ich łączy.
Tę rodzinę czeka wkrótce egzamin z miłości, sztuki przebaczania i trudnych wyborów…

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.