Angielski Kierunek Matura Poziom rozszerzony – nowość wydawnictwa Edgard

Angielski Kierunek Matura Poziom rozszerzony – nowość wydawnictwa Edgard
Język angielski
KIERUNEK MATURA
Zestawy, zadania, wskazówki
Poziom rozszerzony

(Książka +  2x CD Audio)

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym

 
 


– egzamin ustny według nowej formuły,
– przygotowanie do wszystkich części egzaminu,
– zadania identyczne jak na maturze,
– wzorcowe zestawy egzaminacyjne,
– zwroty niezbędne do części ustnej,
– wskazówki do zadań i praktyczne porady,
– Inteligentny Klucz odpowiedzi,
– GRATIS 2 płyty CD Audio.

KIERUNEK MATURA Zestawy, zadania, wskazówki obejmuje książkę zawierającą wszystkie rodzaje zadań, jakie można spotkać na maturze, zestawy egzaminacyjne oraz dwie płyty z nagraniami. Przygotowuje do egzaminu pisemnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym oraz do nowej formuły egzaminu ustnego obowiązującej od 2012 roku – uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości, umiejętności nabyte zarówno podczas nauki w szkole, jak i na kursach językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom, które chcą sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu.

Tylko u nas:
– dymki z praktycznymi maturalnymi wskazówkami,
– przydatny test wprowadzający,
– szczegółowe omówienie odpowiedzi – Inteligentny Klucz.

Pakiet (książka + 2 płyty CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Podręcznik może być szczególnie pomocny dla nauczycieli – zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik (272 str.) zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin maturalny: składa się z dwóch części przygotowujących odpowiednio do egzaminu pisemnego oraz ustnego. W podrozdziałach znajdują się ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz omówienia i praktyczne wskazówki pomocne w rozwiązywaniu zadań. W specjalnie opracowanym Inteligentnym Kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe odpowiedzi. Dodatkowo w tej części zamieszczono transkrypcję nagrań do zadań na rozumienie ze słuchu.

Dwie płyty CD Audio obejmują 115 minut nagrań wykonanych przez profesjonalnych brytyjskich lektorów. Pozwala to oswoić się z różnymi akcentami, które można usłyszeć na egzaminie oraz skutecznie przygotować się do części ustnej matury.

Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.