Puzzle. Układam i opowiadam – nowość w serii Kapitan Nauka

Przegląd

Puzzle. Układam i opowiadam (2-3 lata)

Puzzle_Ukladam_Kolaz_1.06.2016

Seria edukacyjnych puzzli została przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Fascynujące, pełne humoru i szczegółów ilustracje z pewnością nie znudzą się maluchom po pierwszej zabawie, a tematy związane z najbliższym otoczeniem dziecka będą inspiracją do wspólnego odkrywania świata i rozbudzania dziecięcych zainteresowań.

Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów. Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

Łódeczki ze zwierzętami na pokładzie wprowadzają w świat matematyki i zachęcają do prostej i przyjemnej nauki liczenia.

Pojazdy zaznajamiają dzieci z różnorodnymi środkami transportu, a przy tym kształtują umiejętność określania wielkości i prędkości pojazdów oraz naśladowania wydawanych przez nie odgłosów.

Pory roku to propozycja dwunastu dziecięcych zabaw połączona z nauką kalendarza, nazw miesiąca i doboru stroju do pogody.

Strażacy przedstawiają przygody śmiałej drużyny, która wyrusza na akcję ratunkową, a przy tym rozwijają umiejętność orientacji w przestrzeni.

Wyjątkowe, autorskie ilustracje Pauliny Wyrt, Jakuba Haremzy, Marty Szudygi i Macieja Szymanowicza pomogą od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną dzieci.

Liczba elementów: 10

Wymiar układanki po ułożeniu: 87 x 15 cm

Wyprodukowane w Polsce

Cena: 29,90 zł

W serii:

Puzzle. Układam i opowiadam. Łódeczki (+ kolorowanka XXL)

EAN: 9788377887622

Puzzle. Układam i opowiadam. Pojazdy (+ kolorowanka XXL)

EAN: 9788377887295

Puzzle. Układam i opowiadam. Pory roku (+ kolorowanka XXL)

EAN: 9788377887288

Puzzle. Układam i opowiadam. Strażacy

EAN: 9788377887301

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.