Już 300 ebooków w formacie MOBI w ofercie Virtualo

Już 300 ebooków w formacie MOBI w ofercie Virtualo

Przegląd

 
Już 300 topowych tytułów w formacie MOBI, nowe czytniki i konkurs z Kindle’m do wygrania
 
 

Od wprowadzenia do oferty Virtualo pierwszych tytułów w formacie MOBI przez znane i lubiane polskie wydawnictwa minęły niespełna 3 tygodnie. W tym czasie oferta ebooków przystosowanych do odczytywania na czytniku marki Kindle wzrosła ponad trzykrotnie – z niespełna 60 do 300 e-książek.

Do pierwszych wydawnictw udostępniających pliki w formacie MOBI (Albatros, Czarna Owca, Czarne, Drzewo Babel, Insignis, Literackie, W.A.B.) dołączyły kolejne – Fabryka Słów, G+J, Nasza Księgarnia, Noir sur Blanc, Świat Książki oraz Zysk i Ska. Od początku stycznia w ofercie Virtualo w formacie MOBI dostępne są bestsellery i nowości wydawnicze ostatnich miesięcy m.in. cieszący się ogromną popularnością ebook „Cmentarz w Pradze” Umberto Eco (Noir sur Blanc), „Steve Jobs” Waltera Isaaksona (Insignis) i „Gra o Tron” mistrza fantastyki George’a Martina (Zysk i Ska) oraz najciekawsze publikacje 2011 r. m.in. „Gaumardżos” Anny Dziewit-Meller i Marcina Mellera (Świat Książki).

Fanów fantastyki zapewne ucieszą pierwsze ebooki w formacie MOBI autorstwa Andrzeja Pilipiuka, Jacka Komudy czy Jarosława Grzędowicza (Fabryka Słów), natomiast podróżnicy, którzy cenią sobie wygodę i łatwość w dostępie do książek z pewnością chętnie sięgną po całą serię „Blondynka” opisującą podróże Beaty Pawlikowskiej (G+J). W ciągu najbliższych dni w ofercie Virtualo w formacie MOBI dostępne będą również ebooki wydawnictwa Nasza Księgarnia, w tym wszystkie 3 tomy „Cukierni pod Amorem” oraz kolejne tytuły wyżej wymienionych wydawnictw.

Do oferty dodane zostały również dwa koljne czytniki. Pierwszym z nich jest Icarus Sense G2 oferowany we współpracy z firmą Libranova. Urządzenie w technologii eInk z pamięcią 2GB oraz możliwością odczytywania plików z ADE jest w najlepszej oferowanej na rynku cenie – 729zł wraz z przesyłką. Drugim czytnikiem prezentowanym na Virtualo.pl (we współpracy z Aratatech) jest najnowszy BOOX i62 z ekranem dotykowym, nowoczesnym designem i bardzo sprawnym interface’em. Urządzenie kosztuje 879 zł wraz z kosztami przesyłki.

To nie koniec niespodzianek na Virtualo.pl. Tylko do końca stycznia ebooki wszystkich wydawnictw w formacie MOBI są o 15% tańsze! A już 16 stycznia rusza konkurs dla eCzytelników, którego organizatorami są: eKsiążki.org i Virtualo. Do wygrania będą liczne ebooki w formacie MOBI, a także… e-czytnik marki Kindle! Więcej informacji na temat konkursu oraz nagród pojawi się wkrótce na stronach eksiazki.org i Virtualo.eu, a także na profilach organizatorów na Facebooku. Wszystkich eCzytelników zachęcamy do śledzenia informacji na stronach organizatorów oraz do aktywnego udziału w konkursach.

Tagi: Virtualo

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.