Powrót popularnych wampirów

Powrót popularnych wampirów
Powrót popularnych wampirów – kolejni „Błękitnokrwiści” już w styczniu!
 
 

Już pod koniec stycznia nakładem Wydawnictwa Jaguar ukaże się kolejny tom „Błękitnokrwistych”, popularnej sagi o krwiopijcach z Manhattanu. Seria Melissy de la Cruz wystartowała w Polsce wiosną 2010 roku, do tej pory ukazało się pięć tomów tej poczytnej serii oraz dodatek pod tytułem „Klucze do repozytorium”.

 
„Zagubieni w czasie” kontynuują wątki naszkicowane w „Zbłąkanym aniele”. Tym razem Schuyler rusza do Kairu, by w piaskach pustyni odnaleźć mityczne wrota i wypełnić tym samym wolę jej zamordowanego podstępnie dziadka, Lawrence’a Van Alena. Od czasu premiery seria zdobyła grono zagorzałych wielbicielek, a jej czytelniczki rekrutują się nie tylko z grona zakochanych w powieściach paranormalnych nastolatek. Melissa de la Cruz, pisarka i dziennikarka prestiżowych magazynów („Vogue:, „Cosmopolitan”) połączyła w powieściach najpopularniejsze obecnie wątki literatury młodzieżowej oraz nie pozbawiony krytyki opis życia towarzyskiej śmietanki Nowego Jorku.
 
„Zagubieni w czasie” są przedostatnim tomem „Błękitnokrwistych”. Ostatnia odsłona serii, „The Gates of Paradise” ukaże się w Stanach w styczniu 2013 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=jp5akU4VQFI
 

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.