"Gitara dla początkujących" – nowość w serii Samo Sedno

"Gitara dla początkujących" – nowość w serii Samo Sedno
Gitara dla początkujących
Techniki gry, ćwiczenia i filmy instruktażowe

Poradnik poleca:

Czy chciałbyś jak najszybciej zacząć grać na gitarze? A może już od dawna marzysz o samodzielnym zagraniu ulubionej piosenki? Zacznij naukę z naszym poradnikiem i przekonaj się, że nauka gry na gitarze jest prosta i daje wiele satysfakcji.

Z książką szybko nauczysz się podstaw gry na gitarze klasycznej i akustycznej, poznasz budowę instrumentu, gamę, najbardziej znane akordy i techniki gry. Dowiesz się, jak prawidłowo trzymać gitarę, czytać tabulaturę i stroić instrument, by potem przejść do trudniejszych zagadnień, jak chwyty barowe czy transpozycja utworu. Materiał teoretyczny uzupełniony jest ilustracjami i ćwiczeniami o rosnącym stopniu trudności, które pomogą ci stopniowo rozwijać umiejętności praktyczne.

Płyta DVD dołączona do poradnika zawiera filmy instruktażowe i nagrania piosenek. Znajdziesz na niej liczne ćwiczenia, dzięki którym szybko nauczysz się wykonywać wybrane utwory.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
– pomaga przy wyborze gitary, prezentuje prawidłową postawę podczas gry oraz uczy, jak samodzielnie stroić instrument
– opisuje podstawowe i zaawansowane akordy oraz techniki gry
– zawiera liczne ciekawostki, ilustracje, praktyczną tabelę z akordami oraz wskazówki dla leworęcznych gitarzystów
– specjalna wersja skrócona dla niecierpliwych pozwala poznać podstawy nauki gry na gitarze w zaskakująco krótkim czasie
– materiał filmowy doskonale uzupełnia treść książki i jest pomocny w wykonywaniu ćwiczeń a później całych utworów

Naucz się dobrze grać na gitarze w krótkim czasie! Zaskocz przyjaciół i rodzinę swoimi umiejętnościami!

O autorach:
Mateusz Małek
– kompozytor, aranżer, wokalista, multiinstrumentalista i realizator nagrań. Inżynier informatyk specjalizujący się w analizie dźwięku (m.in. systemy rozpoznawania mowy). Gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Zajmował się m.in. oprawą muzyczną przedstawień dla dzieci.

Lech Zaciura – pisarz, autor tekstów piosenek, kompozytor, gitarzysta-amator. Obecnie wraz z Mateuszem Małkiem nagrywa wspólne autorskie piosenki.

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.