Fantasy Komiks już w sprzedaży

Fantasy Komiks już w sprzedaży
Fantasy Komiks już w sprzedaży!

Fantasy Komiks – magia, potwory, przygoda, humor.

Dwunasty tom Fantasy komiks rozpoczyna kolejna część Rozbitków z Ythaq, ulubionej serii czytelniczej.

Rozbitkowie z „Warkocza Komety” usiłują rozwikłać tajemnice planety Ythaq, a przede wszystkim – jakimś sposobem wrócić do własnego świata. Wydaje im się, że dokonają tego dzięki kolejnemu statkowi, który utknął na zacofanej planecie. Tyle że okrętem tym leci oddział wojska, mającego rozkazy zaprowadzenia porządku na Ythaq. Sytuacja komplikuje się coraz bardziej, gdy umysł jednego z głównych bohaterów, Narvarta, zostaje opanowany przez niezwykłą istotę, dysponującą nadnaturalnymi mocami.

Drugi odcinek cyklu Szafranowa Noc przenosi nas na niegościnne obrzeża, dalekiej północy świata Troy, w skalistej baronii Szafranowa Noc dochodzi do kryzysu władzy. Stary baron zostaje otruty przez syna, jego drugi syn traci rozum, a trzeci jest zbyt mały na podjęcie rządów. W tej sytuacji o honor rodu i niezależność zagrożonego przez zewnętrznych wrogów państwa walczy tylko córka zmarłego władcy, Ważka. Być może jej sprzymierzeńcem okaże się duch przodka, który nagle pojawia się w środku nocy…

NOWOŚĆ!
W poszukiwaniu Graala, część 1 – cykl, który zdobył uznanie we Francji. Autorami opowieści są scenarzysta François Debois i rysownik Stéphane Bileau, znani z serii umieszczonych w świecie dawnych Celtów: Les Contes de Broceliande, Les Contes du Korrigan, a przede wszystkim właśnie W poszukiwaniu Graala.

Nowatorska, wspaniale łącząca celtyckie mity, historię i przygodę, historia o królu Arturze i czarowniku Merlinie. Młody, niedoświadczony Artur musi doprowadzić do scalenia małych państw Brytów, by móc przeciwstawić się wojskom najeźdźców. Ale że w sprawę wmieszane są potężne siły boskie i demoniczne, zadanie to okazuje się nad wyraz trudne do wykonaania. Seria ta jest jednym z najwyżej ocenianych dokonań komiksu z gatunku fantasy historycznej ostatnich lat.

Stripy humorystyczne:
Heroic Pizza – także w światach fantasy wszyscy lubią pizzę. A jej dostawcy mogą być pewni, że przeżyją pełne magii przygody.
Barbok i Blondella – wydawałoby się, że łakomy smok i czekająca na prawdziwą miłość księżniczka to niezbyt dobrana para przyjaciół. Ale pozory mylą!
 

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.