Auta 2 w czasopiśmie Disney Przedstawia

Auta 2 w czasopiśmie Disney Przedstawia
Auta 2 w czasopiśmie Disney Przedstawia!
 
 

W serii Disney Przedstawia wydawanej przez Egmont pojawił się magazyn „Auta 2” – opowieść filmowa w komiksie – skierowany do wielbicieli kinowej produkcji Disneya pod tym samym tytułem i jej głównych bohaterów.

Specjalne wydanie filmowe dostępne będzie na chwilę przed premierą kinową, czyli od 29 czerwca br. w kioskach i salonach prasowych. Dotyczy najnowszego filmu kinowego Auta 2, kontynuacji kultowych Aut. Pismo drukowane jest w systemie 3D, co jest nie lada gratką dla entuzjastów Zygzaka McQueena. Interesująco zapowiada się sama opowieść filmowa w formie komiksu, która jest treścią magazynu. Będą to przygody Zygzaka podczas kolejnego wielkiego wyścigu, gdzie wraz ze swoim przyjacielem Złomkiem zostanie wplątany w intrygę szpiegowską.

Do numeru dołączony jest prezent – okulary 3D, aby móc w pełni korzystać z trójwymiarowej opowieści. Dodatkową atrakcją jest kolejny upominek – starter PLAY z doładowaniem za 5 zł.

Magazyn liczy 64 strony, wydany jest w nakładzie 40 000 egzemplarzy, w formacie 140×280 mm, w cenie 14,99 zł. Film Auta 2 w kinach również od 28 czerwca br.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.