Niemiecki od podstaw

Niemiecki od podstaw
NIEMIECKI OD PODSTAW
PAKIET DLA POCZĄTKUJĄCYCH
(Książka + 3 x CD Audio + MP3)

Wyjątkowy zestaw do kompleksowej nauki dla początkujących

 
 

Niemiecki od podstaw:
– blisko 5 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Niemcy
– przykładowe zdania do wszystkich zwrotów i zagadnień
– ponad 1800 niezbędnych słów i zwrotów
– ćwiczenia z odpowiedziami
– program multimedialny
– objaśnione najważniejsze zagadnienia gramatyczne

Niemiecki od podstaw Pakiet dla początkujących to zestaw do kompleksowej nauki języka niemieckiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B2). Przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać podstawy języka, nauczyć się najważniejszych słów i wyrażeń, zrozumieć zasady niemieckiej gramatyki i poszerzyć swój zasób słownictwa o tematykę zawodową.

Kurs uczy ponad 1800 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z kulturą Niemiec.  Dodatkowe materiały pozwalają przyswoić słownictwo przydatne w pracy.

Książka (160 str.) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, dodatkowe słownictwo, sekcje dla ambitnych oraz gramatykę w pigułce. Do kursu dołączono również podręcznik z zapisem reguł gramatycznych orz PDF z transkrypcją tekstów związanych z pracą.

Wysokiej jakości nagrania (blisko 5 godzin) na trzech płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty, teksty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana czwarta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3 oraz dodatkowe materiały zawierające słownictwo i teksty związane z pracą zawodową.

Niemiecki od podstaw Pakiet dla początkujących to unikalna i bardzo skuteczna forma przyswajania języka – łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Zestaw polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu Niemiecki od podstaw Pakiet dla początkujących wchodzą kursy: Niemiecki Kurs podstawowy, Niemiecki Gramatyka i Niemiecki W pracy (pdf + mp3).

Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.