Fotokast w fotografii ślubnej

Fotokast w fotografii ślubnej
JENNIFER BEBB
FOTOKAST W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ. TECHNIKI ŁĄCZENIA FOTOGRAFII I FILMU
Książka dostępna od 08.06.2011!

 
Nie tylko statyczne ujęcia!
Film i fotografia – mezalians? Ależ nie – związek doskonały! To wspaniały mariaż obrazów, barw, głosów, muzyki, ujęcie na płynący welon, drżenie palców; to toasty i wzruszenie w głosie świadka. Amalgamat fotografii cyfrowej z klipami wideo i nagraniami dźwiękowymi może być dla klientów czymś więcej niż tradycyjną garścią statycznych migawek z najważniejszego dnia w ich życiu. To znakomity sposób, by przeżyć ów dzień jeszcze raz, i jeszcze… za każdym razem doświadczając go i odkrywając na nowo.

Stwórz bezcenną pamiątkę dla swoich klientów. Opowiedzą o niej przyjaciołom… a twoje studio przeżyje prawdziwe oblężenie!
Jennifer Bebb, należąca do pierwszej dziesiątki fotografów ślubnych na świecie, prezentuje przepis na tworzenie multimedialnych reportaży ślubnych

•    Dobierz właściwy sprzęt fotograficzny, nagraniowy i akcesoria dodatkowe.
•    Poznaj tajniki poprawnego rozmieszczania mikrofonów, aparatów i kamer według przygotowanego wcześniej planu.
•    Wykorzystaj różne programy do edycji i montażu: iMovie, Final Cut Pro, Adobe Premiere, i inne.
•    Naucz się edytować filmy oraz łączyć je z fotografiami, nagraniami dźwiękowymi i podkładem muzycznym.
•    Przygotuj gotowy projekt do nagrania na płytę DVD i opublikowania w internecie.

Na dołączonej płycie DVD znajdziesz przykłady wspaniałych efektów, jakie można uzyskać dzięki umiejętnemu połączeniu filmu i fotografii.
Jennifer Bebb wraz z mężem prowadzi firmę Bebb Studios. W 2007 roku redakcja magazynu „American Photo” zaliczyła firmę Jenn i Steve’a do 10 najlepszych ślubnych studiów fotograficznych. Oprócz świetnie działającego studia w kanadyjskim Vancouver, państwo Bebb każdego roku prowadzą seminaria dla adeptów fotografii ślubnej, a niedawno opublikowali pierwszą instruktażową płytę DVD poświęconą multimedialnym reportażom, zatytułowaną Fusion Is Now.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.