Bestseller Wydawnictwa Wilga

Bestseller Wydawnictwa Wilga
Bestseller Wydawnictwa Wilga

18 stycznia empik uroczyście ogłosił wyniki swojego dorocznego rankingu:

„Bestsellery empiku 2010”

Wydawnictwo Wilga zostało nominowane do głównej nagrody w kategorii książki dla dzieci za „Zabawy edukacyjne dwulatka” z serii Akademia Malucha Zabawy edukacyjne.
 
Książki z tej serii to doskonała zabawa i mądra edukacja. Zeszyty: Ćwiczenia dwulatka, Ćwiczenia trzylatka, Ćwiczenia czterolatka i Ćwiczenia pięciolatka świetnie nadają się do wspierania rozwoju dziecka w domu, przedszkolu, świetlicy czy też na wakacjach – zeszyty są lekkie i wygodne, można zabrać je do samochodu albo do pociągu. Książki są pomocą dla rodziców lub opiekunów w uruchamianiu nie odkrytego jeszcze potencjału dziecka i w kształtowaniu sprawności kluczowych dla jego harmonijnego rozwoju.

Z zeszytami dzieci uczą się koncentracji, ćwiczą spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia, wzbogacają słownictwo oraz zapoznają się z otoczeniem. Dostarczają one dzieciom wiedzy, porządkują ją i utrwalają, wyrabiają nowe umiejętności, a rodzicom pozwalają dostrzec postępy w nauce. Wspierają edukację dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym poprzez dobrą zabawę.
 
Dzięki zabawnym nagrodom-naklejkom książki skutecznie motywują dzieci do ćwiczeń i dają im satysfakcję z rozwiązywania zadań. Wykonanie wszystkich ćwiczeń jest doceniane – dzieci otrzymują dyplom i medal Akademii Malucha.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.