Mary Poppins otworzy drzwi już w drugiej połowie lutego

Mary Poppins otworzy drzwi już w drugiej połowie lutego
Mary Poppins otworzy drzwi już w drugiej połowie lutego!

Panny Mary Poppins nikomu przedstawiać nie trzeba. Legendarna, przywiana wiatrem niania, powróci do księgarń już w drugiej połowie lutego. Trzeci w chronologii, a czwarty wydany w nowej szacie graficznej, tomik trafi do sprzedaży zaraz po Walentynkach.

 
Choć leciwa, wciąż pozostaje młoda; choć niezbyt sympatyczna, wzbudza ciepłe uczucia w kolejnych pokoleniach czytelników – wykreowanej piórem Pameli Travers postaci popularności mógłby pozazdrościć młodociany czarodziej, Harry Potter. Przygody próżnej, zgryźliwej i niereformowalnej opiekunki bawią czytelników już od ponad 70 lat, a perypetie rodziny Banksów weszły na stałe do kanonu literatury dziecięcej. „Mary Poppins otwiera drzwi” to kolejna magiczna wyprawa do krainy fantazji i marzeń.
   
Piękne wydanie, w znakomitym przekładzie Ireny Tuwim, w twardej oprawie, opatrzone oryginalnymi ilustracjami Mary Shepard. Kolejne tomy już latem!
 
Patronami medialnymi tytułu są: TVP, Polskie Radio Trójka, Dziennik, Onet, Swiat kobiety, Victor Junior, Juniorek.info oraz Magazyn Literacki Książki
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.