OpisyProduktów.pl z Wydawnictwem Helion

OpisyProduktów.pl z Wydawnictwem Helion
 
OpisyProduktów.pl z Wydawnictwem Helion

Serwis OpisyProduktow.pl, centralna baza opisów i zdjęć produktów udostępniana za darmo sklepom internetowym, poszerza swoją ofertę o kolejne branże. – Od grudnia będziemy udostępniać opisy wszystkich pozycji wydawniczych Helion SA – mówi Wojciech Mocarski, dyrektor zarządzający serwisem OpisyProduktow.pl.

– Zależy nam na obecności w e-commerce, a także na tym, by informacje o naszych książkach w e-sklepach były jak najbardziej aktualne, a serwis OpisyProduktow.pl umożliwia nam dotarcie do szerokiego grona odbiorców w tym sektorze – podkreśla Agnieszka Ambroży, specjalista ds. marketingu on-line w Wydawnictwie Helion.

W serwisie OpisyProduktow.pl będą udostępnione informacje na temat wszystkich książek  Wydawnictwa Helion oraz ich okładki. Dzięki współpracy wachlarz e-sklepów, z którymi współpracuje serwis OpisyProduktow.pl powiększy się także o księgarnie internetowe, które za pomocą prostych funkcjonalności będą miały nieograniczony i łatwy dostęp do opisów książek wydawanych przez Helion.

– Otrzymujemy wiele zapytań na temat rozszerzenia naszej oferty o inne branże, poza FMCG, w której specjalizowaliśmy się do tej pory. Postanowiliśmy zdecydować się na taki krok, by otworzyć możliwości dotarcia do sklepów internetowych przedstawicielom innych branż – wyjaśnia Wojciech Mocarski.

Serwis OpisyProduktow.pl jest centralną bazą opisów i zdjęć produktów udostępnianą za darmo sklepom internetowym. Opisy zamieszczone w bazie zawierają rzetelne, aktualne oraz estetycznie podane informacje o produktach.
Serwis jest projektem współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
 

Kategorie: Informatyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.