Helion S.A. już po raz szósty „Gazelą Biznesu”

Helion S.A. już po raz szósty „Gazelą Biznesu”
Helion S.A. już po raz szósty „Gazelą Biznesu”!

Gazela – dynamiczna i nieprzeciętnie czujna, a dzięki temu zdolna przetrwać nawet w trudnych warunkach… Właśnie takie są „Gazele Biznesu” w corocznie publikowanym rankingu przedsiębiorstw magazynu „Puls Biznesu”. Już po raz szósty na tej prestiżowej liście znalazła się Grupa Wydawnicza Helion SA!

Oznacza to, że po raz kolejny Helion SA znalazł się w grupie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, które od co najmniej trzech lat, z roku na rok odnotowują wzrost sprzedaży,
i odznaczają się nieskazitelną reputacją, przejrzystością działania i uczciwością.

Przypomnijmy — w samym 2008 roku GW Helion SA zwiększyła swoje przychody ze sprzedaży książek o 15%, osiągając tym samym przychód w wysokości 35,425 mln złotych!

Tytuł „Gazeli Biznesu” to nie jedyne w tym roku uhonorowanie działalności gliwickiej spółki. Wydawnictwo Helion otrzymało bowiem „Złoty Laur Konsumenta 2009″ w kategorii „Książki – poradniki komputerowe”, a magazyn psychologiczny „Charaktery” nagrodził Specjalnym Wyróżnieniem im. Teofrasta książkę Marii Jagodzińskiej Psychologia pamięci. Badania, teorie, zastosowania w konkursie na najlepszą książkę psychologiczną 2008 roku.  Zaś w corocznym konkursie o nagrodę im. Jerzego Kuryłowicza, przyznawaną najlepszym tłumaczom publikacji z dziedziny nauk matematyczno-przyrodniczych oraz technicznych, ufundowane po raz pierwszy ufundowane Stypendium im. Piotra Amsterdamskiego otrzymała tłumaczka Wydawnictwa Helion, Anna Trojan za przekład książki Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po (X) HTML, CSS i grafice.
Wydawnictwo Helion zostało także członkiem Programu Rzetelna Firma oraz otrzymało Certyfikat Rzetelności co potwierdza, że przedsiębiorstwo jest wiarygodnym kontrahentem i funkcjonuje według etycznych zasad prowadzenia biznesu.

Z niecierpliwością czekamy na finansowe podsumowanie 2009 roku. Dziś wszystko wskazuje na to, że jak na gazelę przystało, Helion SA w Nowym Roku będzie dalej pędził do przodu!
 

Kategorie: Informatyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.