Woblink ma już płatny kontent

Woblink ma już płatny kontent
 
Woblink ma już płatny kontent!
App Store udostępnił aktualizację pierwszej polskiej aplikacji do czytania książek – Woblink – i już od dziś można w niej kupować e-booki.
Na początek na Woblinku znalazły się, między innymi: „Zwyczajny facet” Małgorzaty Kalicińskiej, „Bóg. Życie i twórczość” Szymona Hołowni, „Bez mojej zgody” Jodi Picoult, kryminały Henninga Mankella, powieści Erica-Emmanuela Schmitta i Emily Giffin oraz komiksy o przygodach superbohatera – WILQa.

Woblink jest partnerskim przedsięwzięciem polskich wydawców. Kontent jest stale rozszerzany i codziennie w aplikacji będą pojawiać się nowe książki kolejnych wydawców. W przygotowaniu znajduje się obecnie kilkaset tytułów, już wkrótce wszystkie zostaną udostępnione.

Aplikacja Woblink oferuje kupującym e-booki różne sposoby płatności. Każdy może wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płacenia za książki. Zakupu można dokonać za pomocą kart płatniczych Visa i MasterCard, e-przelewów i przelewów bankowych.
Użytkownicy Woblinka mogą korzystać z usług jednego z kilkunastu banków: mBanku, MultiBanku, Inteligo, BZ WBK, Pekao SA, ING Banku Śląskiego, BPH, Nordei, PKO BP, LUKAS Banku, Eurobanku, Meritum Banku, INVEST-BANK SA, GETIN Banku, Banku Pocztowego, Polbanku, Kredyt Banku, BGŻ, Citibanku, Banku Millennium, Deutsche Bank, Raiffeisen Bank.
Należy pamiętać, że nie wszystkie banki realizują płatności w weekend i przez 24 godziny na dobę. Może się zdarzyć, że książka, za którą zapłaciliśmy w sobotę, trafi na naszą półkę dopiero w poniedziałek. W przypadku płatności za pomocą kart kredytowych lub e-przelewów takich ograniczeń nie będzie.
Woblink cały czas pracuje nad udoskonaleniem systemu płatności.

Twórcy aplikacji postanowili uczcić premierę Woblinka konkursem na najlepszy filmik instruktażowy. Główną wygraną jest iPad, a nagrodzony film zostanie dołączony do aplikacji jako instrukcja obsługi.
Woblink przygotował wiele konkursów i atrakcji dla swoich fanów. Będzie można wygrać woblinkowe gadżety, darmowe książki i e-booki, a nawet iPady.
Zapraszamy do udziału w konkursach na www.woblink.com oraz na profilu na Facebooku.
 

Kategorie: nowe technologie

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.