Najnowsze wzory pism i umów dotyczące nieruchomości

Najnowsze wzory pism i umów dotyczące nieruchomości
 
Najnowsze wzory pism i umów dotyczące nieruchomości z publikacji LexisNexis 

LexisNexis Polska wprowadził na rynek najnowszą publikację „Nieruchomości. Wzory pism i umów”. Do książki dołączona jest płyta CD, która zawiera edytowalne wzory pism i umów.

Publikacja dotyczy m.in. prawa do nieruchomości oraz ich nabywania, ksiąg wieczystych, ewidencji gruntów i budynków, podziału i scalania, zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego, zarządu nieruchomością wspólną, spółdzielczości mieszkaniowej, lokali mieszkalnych, wyceny i pośrednictwa w obrocie.

Wzory opatrzono komentarzami, które ułatwią osobom podejmującym działania związane z gospodarką nieruchomościami konstruowanie pism i umów oraz pomogą właściwie ocenić znaczenie pism otrzymywanych w konkretnych sytuacjach.

Książka adresowana jest głównie do praktyków zajmujących się nieruchomościami – prawników, pracowników organów administracji rządowej i samorządowej, geodetów, rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości i innych osób zainteresowanych tą problematyką.

Do publikacji dołączona jest płyta CD, zawierająca edytowalne wzory pism i umów znajdujące się w książce.

Więcej informacji na temat książki znajduje się na stronie internetowej: http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl/karta-produktu/63,26834,nieruchomosci-wzory-pism-i-umow.html   

Więcej informacji o produktach i firmie można znaleźć na stronie internetowej: www.lexisnexis.pl
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.